Casper Via A3 Kamera Sorunu!

Davut Davut14 Ocak 09:38

Media Markt dan 07,12,2018 tarihinde aldığım Casper Via a3 marka telefonuma hasar durumlarında onarımı için adı ' koruma paketi' olan ama aslında sabırları sınama paketi olan hizmeti de satın aldım. 7 ay telefonumu kullandım ve sonrasında telefonumu düşürerek arkasındaki kamera canımı ve ön camını kırdım.

Telefonumu koruma paketinden faydalanarak Ümraniye Media Markt a bıraktım. Telefonum onarımdan geldiğinde kamera camında lekelenmeler vardı ve beyaz yüzeylerin fotoğrafını çekerken lekeleri görüyordum. Bu şikayet ile telefonu tekrar bıraktım. Onarıldığı söylenerek gelen telefonumun bu sefer arka kapağı şişik geldi ve kamera camına kimse zaten bakmamıştı. Ben sıkılmadan tekrar bıraktım. Yine onarıldığı söylenerek gelen telefonumun kamerasında yine lekeler vardı ama ben zaten şaşırmamıştım bu işlemlerin hepsinde yasal onarım süreleri olan 21 iş gününü sonuna kadar kullanıp bana 21. Günde cihazınızı alabilirsiniz diye bilgi veriyorlardı.

Neyse koruma paketinin süresi dolduktan sonra biz bu telefonu garantiden servise gönderelim dediler. Garantiden servise giden telefonum bugün 22, iş günü doldu ve Media Markt müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmelerde bana iade ve değişim hakkınız var bunların hangisini kullanmak istersiniz diye bir soru yöneltildi ve bende iade hakkımı seçtim.

Daha sonra beni arayıp iade veya değişim söz konusu değil diye dalga geçtiler. Ben bu hakkımın olduğunu zaten bilmiyorum hangisini kullanmak istersiniz diye beni arayan sizsiniz sonra bu hakkı bana vermeyen de sizsiniz. Bir telefon için 3 defa onarıldı gelin alın diye Ümraniye Meydan AVM deki Media Markt a gittim. Sonuncu da 22, iş günü dolmasına rağmen teslim edilmedi ama hiçbir hakkımız var. Bir daha Media Markt kapsından geçmemeye ant içtim.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler