Toplam çözüm sayısı
..
Casper Via ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
  • profile
2 Destekçi
  2 Yorum

Casper Via A3 Cihazda Karşıya Ses Gitmiyor

5.461görüntüleme
Hasan
Hasan 30 Ocak 2020 22:21

2018 Aralık ayında Media Markt ®'tan Samsung ® marka telefon almak için gittim. Ama beni satıcı arkadaş ikna kabiliyetini kullanarak bana Casper marka ürünü sattı. Telefonu aldığım zaman da olmak üzere karşı tarafa benim sesim gitmiyordu ben bu olayı tesadüf diyerek bekledim sonra 2020 ayının ortasında telefonumu servise göndermek istedim. Ama servis diyemeyecek kadar kötü bir yerden cihazımı İstanbul'a yolladılar ama bana bir cihaz dahi vermeden.

Bende bir hafta ya da 10 gün geçici telefonsuz kaldım. Nitekim sonra telefonum geldi dediler bir de ne olsun telefon ilk aramam dahi karşıya ses gitmiyordu. Zaten benim şikayetim karşıya sesimin gitmemesi idi ama siz serviste batarya değiştirin bir de yazılım güncelleyin bana yollayın. Ama sorun aynı sonra firmayı arayıp cihazı başka verebileceğim bir yer olup olmadığını sordum bana daha büyük bir servis diye Kızılay merkezde bir servise yolladılar bende gittim. Gittim ama servis kalitesiz çıktı benim ne şikayetimi, bana vereceği evraka yazdı ne de herhangi bir ilgi hep aynı sorun buraya yazmam önemli değil gerekenler yapılacak diye ve genel merkez onay vermeden yazamayacağını söyledi. Ben de ısrar ettim yazması için merkezi aradım ama yine aynı sıkıntı beyefendi gerek yok biz gerekeni yapacağız diye yamayı reddettiler. Ama ban aynı Casper Via A3 yedek telefon verdiler.

Sorun yine aynı bu telefonda da sesim karşıya gitmiyor benim tahminim ya yazılımsal bir sorun var ya da ürünler hatalı ben yine telefonumun değişimini istedim bakalım sonuç ne çıkacak beklemeye devam.

  • profile
  • profile
2 Destekçi
  2 Yorum

2 Yorum

Onur
Onur25 Şubat 2020 13:07
 

Aynı Sıkıntı Benim Cihazımda da var. Arama yapıyorum ses gitmiyor. 3. Veya 4. Aramamda görüşme yapabiliyorum. Her zaman olmuyor ama arada yapıyor. Sonuç alırsanız bende servise vermeyi planlıyorum.

Hasan
Hasan25 Şubat 2020 13:29
 

Sonuç olarak geri geldi ama o sıkıntıyı şu ana kadar yaşamadım.

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler