08 Şubat 2014 #2283745

Casper Telefonumun Ekran Arızası İçin Yüksek Ücret İstiyor

Bimeks mağazasından almış olduğum Casper via a3216 model telefonumun ekranın üstünde bulunan dokunmatik camı kullanır iken çatladı ve bu durumu servise izah ettiğimde kırılmalar ve çatlamalar garanti dışı olacağını söylediler. Garanti kapsamı dışında bunu 350 TL'ye onarabileceklerini söylediler.


700 TL değerindeki bir cihazın sadece ekranın üstündeki dokunmatik camının 350 TL'ye tamir edilmesi gerçekten çok rahatsız edici bir durum. Merak ediyorum telefonun garanti kapsamına neler dahil acaba? Kendimi suçlu hissetmediğim bir durumda 700 liralık bir telefon için 350 lira tamir parası vermek gerçekten çok ama çok rahatsız edici bir durum.

Adem 232 Okunma

Cevaplar

  • Adem13 Şubat 2014

    Tespitler neticesinde kullanıcı kaynaklı fiziksel hasarlı olduğu için ücret bilgisi paylaşılmıştır. Fiziksel hasarlı durumlar garanti kapsamı dahilinde olmadığı için konu ile ilgili ücretli destek verebiliriz. Sizin de göndermiş olduğunuz fotoğrafta görüldüğü üzere fiziksel hasar mevcuttur. Dilerseniz ürününüzü yetkili teknik servisimize götürdüğünüz taktirde ücretli destek alabilirsiniz. Firma otomatik cevapları herkese göndermeye alışmış, fotoğraf göndermeme rağmen tarafıma yazılan ileti çok şaşırtıcı neyin ve kimin fotoğrafına bakarak ekrandaki çatlağın fiziksel zorlanma ile kırıldığına karar verdiniz ?

  • Casper Via Temsilcisi11 Şubat 2014

    Sayın İlgili, Müşterimize bilgi maili gönderilmiş olup, şikayetin çözümüne ilişkin işlemler başlatılmıştır. Saygılarımızla, Casper Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön