25 Aralık 2015

Casper Tarafından Giderilemeyen Sorunlar!

03.04.2015 Vatan Bilgisayar'dan aldığım Casper tw8 tablet cihazımın klavye ve şarj sorunları oldu. Kasım 2015'te yetkili servise gönderdim. Yaklaşık 20 günlük bir süre sonunda cihaz geri geldi. Çalışmayan klavye eski ve kullanılmış bir klavye ile değiştirilmiş ve cihazın şarj sorununa bakılmamış. Bunun üzerine 01.12.2015'te cihazı tekrar yetkili servise verdim. Sorunları tekrar anlattık. Klavyenin yeni bir klavye ile değişim ve şarj sorunun giderilmesin talep ettik. 23.12.2015 de cihaz bu klavye değişti. Sorunlar giderildi. Test ok şeklinde bir yapılan işlem bilgisi ile geldi. Klavye gene değiştirilmiş ancak bu sefer klavyenin tuşları çalışmıyor.


Casper müşterisi ile ilgilenmiyor.

Nuray 367 Okunma

Cevaplar

  • Nuray25 Ocak 2016

    Ürünü firmaya gönderdim, 20 gün bekleme süresi sonunda ürün geldi. Tabletin anakartı değiştirilmiş, klavye yapılmış. Ancak tabletin ekranın sol alt sınırında ekranda hasar oluşmuş. Bir daha Casper destek merkezi ile uğraşmak istemiyorum. Bu markayı kullandığıma pişman oldum.

  • Casper Via Temsilcisi28 Aralık 2015

    Sayın İlgili, Müşterimize bilgi maili gönderilmiş olup, şikayetin çözümüne ilişkin işlemler başlatılmıştır. Saygılarımızla, Casper Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön