12 Haziran 2013

Casper Tabletimin Şarj Sorunu!

09. 06. 2013 tarihinde Kartal Yön Alışveriş merkezinden Casper Tablet aldım. 2 gün olmasına rağmen tabletin şarjını %100 doldurmaya çalıştım. Dolduğunda şarjdan çıkardım ve tablet otomatik olarak kapandı. Şarjını takıp açtığımda ise şarj oranı %1 i gösteriyordu. Hemen firmaya gittim ürünü iade etmek istedim fakat firma bana tableti alamayacaklarını ve tableti Casper'ın Ümraniye'deki teknik servisine kargo etmemi ve yeni bir tablet ile değiştirmeleri gerektiğini söyledi.

Koskoca Casper firmasının insanları bu şekilde mağdur etmesine inanamadım. Tabletimi yarın kargoyla göndereceğim kim bilir ne zaman gelecek. İnşallah Casper sorunu halleder ve insanları mağduriyetini ortadan kaldırır.

Bülent 217 Okunma

Cevaplar

  • Bülent29 Haziran 2013

    Casper firmasının ilgisine ve magduriyetimi giderdigi için teşekkür ederim.Hatalı tableti geri alıp yerine sıfır tablet gönderdikleri için tekrar teşekkürler.Casper firmasına bir müşteri olarak tavsiyem şudur bu kadar büyük firma olarak Lütfen Kartal Yön Alışveriş merkezinden mallarınızı çekin.çünkü sizin isminizi kirleten bir firma.sıfır ürününüzü onlara geri iade ederken bile zorluk çıkardılar üstüne üstelik 200 veya 250 TL'lik alışveriş için zorladılar.neyse ki yapmadım.lanet olsun diyorum ! hakkımıda helal etmiyorum.Tekrar Casper Firmasına teşekkür ediyorum ilgilerinden dolayı.

  • Casper Via Temsilcisi12 Haziran 2013

    Sayın İlgili, Müşterimize bilgi maili gönderilmiş olup, şikayetin çözümüne ilişkin işlemler başlatılmıştır. Saygılarımızla, Casper Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön