20 Eylül 2013 #2022383

Casper Tabletimin Ekranı Arızalı!

13 Temmuz 2013 tarihinde çocuğum için Casper Via marka tablet ürününü Teknosa internet şubesi kanalıyla satın aldım. Bir hafta sonra tatilde iken tablet kilitlendi ve açılmadı. Tatil ile ilgili görsel yüklemelerimi kaybettim, kızımın ağlamaları eziyeti cabası. Dönüşte servise verdim, bekledik, yenisi ile değiştirdiler, ekranında temas problemi çıktı, tekrar servise verdik, aynısı geldi, problemim devam ediyor.


Casper'a ürün iadesi için başvurduk, Teknosa sattığı ürünün arkasında durmuyor, kızım evde ağlıyor ve ben para ödüyorum. Nerede kaldı müşteri memnuniyeti. Çatır çatır reklam yapıp sattıkları ürün bu hani çok indirim yapmışlar ya, indirimin nedeni belli oluyor şimdi.

Ozan 215 Okunma

Cevaplar

  • Ozan15 Mart 2016

    Vallahi ne yalan söyleyeyim, bir ilgi bir alaka, şaşırdım. Şaka şaka. Tablet o gün bu gündür bir yerlerde duruyor. Çöp oldu. İçinde kaybolan bir dünya fotoğraf video falan vardı ona yanıyorum. Arada Casper markalı bir yeni ürün reklamı çıkıyor küfrediyorum. Ama birgün Casper marka tuvalet kağıdı çıkarsınlar hemen alacağım. Ancak oraya layık olabilirler.

  • Casper Via Temsilcisi20 Eylül 2013

    Sayın İlgili, Müşterimize bilgi maili gönderilmiş olup, şikayetin çözümüne ilişkin işlemler başlatılmıştır. Saygılarımızla, Casper Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön