30 Aralık 2013

Casper Tabletim Sürekli Arızalanıyor!

Nisan 2013 tarihinde satın aldığım tablet 4. kez servise gönderilmiştir. Sürekli arıza çıkaran tabletim bir seferinde 21 iş gününden daha fazla serviste kalmasına rağmen değişim talebim olmamıştır. Son kez servise gönderilirken değişim talebimi ilettim. Buna rağmen aradan 12 gün geçmesine rağmen hala firmanın arıza takip ekranında tabletimin akibeti ile ilgili hiçbir bilgi bulunmamaktadır.


Müşteri hizmetlerinden bir yetkilinin veya halkla ilişkilerin telefonunu istememe rağmen sır gibi saklanıyor. Casper firmasının müşterilerinin sorunlarını dinleyecek ve çözüm getirecek bir halkla ilişkiler biriminin müşterilerinden bu kadar uzak olması kabul edilebilir birşey değil.

Uğur 125 Okunma

Cevaplar

  • Uğur07 Mart 2014

    Tabletimi aldim. Ancak ekrandaki leke aynen devam ediyor. Cerceve degistirilmis guya. Tuslarin oldugu tarafta cerceve taşma yapmiş. Ben bu tableti ne yapayim bilemiyorum. Alali 1 sene olmadi 5 kez servise gitti. Hala istedigim gibi olmadi.

  • Uğur06 Şubat 2014

    23.1.2014 tarihinde merkez servise göndermek üzere mecidiyeköy kargo ya teslim ettiğim tabletimin ümraniyedeki merkez servise giriş tarihi 27.1.2014 tür. başka bir şey yazmama gerek kaldı mı? gayri hükmü siz verin...

  • Casper Via Temsilcisi06 Ocak 2014

    Sayın İlgili, Müşterimize bilgi maili gönderilmiş olup, şikayetin çözümüne ilişkin işlemler başlatılmıştır. Saygılarımızla, Casper Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön