sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Casper Tablet Şarj Problemi Servis Çözemiyor

Emre Emre15 Ekim 12:00

Merhabalar,

Casper Marka S38-PU modeli tableti bir akrabam için satın almıştım. 15-20 gün sonra kendileri bana şöyle bir şikayette bulundu.

Tabletin ekranında "yavaş şarj oluyor" ibaresi var ve tableti 4-5 saat takılı olmasına rağmen şarj oranı %50 ye ancak geliyor. Tam şarj için 9-10 saat beklemek gerekiyor dedi.

Ben de kendilerine ürünün arızalı olabileceğini, Casper Teknik Servisine gönderilmesini söyledim. Tableti servise göndermişler. Ürün daha sonra servisten geri gelmiş. Ek'te "ilk form" ismiyle sizinle paylaşıyorum. Cihaz servise batarya problemi olarak gidiyor. Serviste tablete yeniden yazılım atıp geri yollamışlar. Fakat cihazda yazılımsal bir problem değil donanımsal bir sıkıntı olduğu için problemin giderilmediği bana bildirildi. Daha sonra ikinci kez servise gönderildi ürün. Ve üstüne basa basa sorunu belirttik. Bu cihaz çok çok yavaş şarj oluyor. Lütfen bataryası ile ilgili işlem yapın. 2. Kez servise geliyor. Tabletin tamamen şarj olması 10 saati buluyor diye yazdık gönderdik. 1 hafta içinde 2. Kez servisten ürün geldi fakat daha kutudan açar açmaz şarja taktığımızda ekran yine aynı ibare yazıyor. " yavaş şarj oluyor "... Ürünü şarj etmeye başladık. Hiçbir şekilde düzelme yok. 5 saat takılı kaldı. %22 den % 35-40 Lara gelmiş. 2. Kez servisten geldiğince yine saçma sapan işlemler uygulanmış gözüküyor. Bu formu da sizinle paylaşıyorum. Kalibrasyon yapıldı, yeni yazılım yüklendi test ok. Filan yazmışlar. Bu tablet oraya yavaş şarj problemi için 2 kere gelmiş. İşlemlerden sonra test ekipleri bu problemin hala devam ettiğini nasıl tespit edemez?

Ben ; Casper Plaza, Balkan CD. No:47 Ümraniye / İstanbul adresinde yer alan Casper firmasından şikayetçiyim. Para ödedik ürün aldık. Fakat mağduruz. Tableti küçük çocuk için aldık. İlk 15 gün güzel çalıştı, çocuk tablete alıştı daha sonra böyle problemler olmaya başlayınca çocuğun da psikolojisi bozulmaya başladı.

Konu ile ilgili ivedi ve kalıcı bir çözüm talep ediyoruz devletimizden.

Teşekkür eder, saygılarımı sunarım.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler