01 Nisan 2015

Casper Servis Tam Bir Fiyasko

Yaklaşık 3 ay önce Casper marka Laptop'umu klavyede ufak miktarda sıvı teması olduğu için garantiye yolladım. Ki klavye çalışıyordu sadece boşluk tuşundan çıkan ses rahatsız edici olduğu için gönderdim.

Her neyse senin suçun du falandı 130 lira klavye değişim ücretini ödedim ve klavye değişti fakat klavyenin sol tarafı tuşlara bastıkça içeri göçüyordu ve alt tarafı boşluktu, yani yan sanayi gibi bir şeydi tabi kabul etmedim 2. kez yolladım her neyse yaptık dediler tekrar yolladılar.

Yapmamışlar.3 kez tekrar yolladım bunu yapamadan yollamayın dedim, dün tekrar geldi yapıldı diye dokunmamışlar bile ve 4.kez tekrar yolladım, şu an beklemekteyim. Tüketici hakları umarım yanımda olacak.

Hakan 435 Okunma

Cevaplar

  • Hakan04 Nisan 2015

    İnsabi bu ladar mağdur eden başka bir firma var mı merak ediyorum. Bilgisayırı yollayalı 4 gün oldu ve Casper ürün takip sayfasında hala bir ónceki çış tarihi duruyor. Vatana bilgisayara gidiyorum çarşamba günü bilgisayar yollanmış fakat Casper sisteminde yok. müşteri hizmetlerini arıyorum elimize ulaşmadı diyor. Amacınız sanırım garanti süresini doldurmak. Tüketici haklarını aradım be sizi mahkemeye vermeme çok az kaldı en fazla 20 iş günü içinde o bilgisayar yekrar elime gelecek ve şayrt yapılmamış ise elimdeki klavye sorunu sebebiyle servis faturası sayısı 4 oluyor. Ve bu işin peşini bırakmayacağım basvurumu yapacağım ayrıca yaklaşık 3 aylık mağduriyetimin hesabınıda mahkemede vereceksiniz

  • Casper Via Temsilcisi01 Nisan 2015

    Sayın İlgili, Müşterimize bilgi maili gönderilmiş olup, şikayetin çözümüne ilişkin işlemler başlatılmıştır. Saygılarımızla, Casper Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön