22 Temmuz 2015

Casper Mobile Via V8 Servis Sorunu!

Casper via v8 telefonumda aşırı ısınma, donma, batarya sorunları vardı ve en son olarak da ekranın sol üst köşesinden aşağıya doğru 0,5 cm kalınlığında sarı bir çizgi oluştu ve bende Vatan Bilgisayar'a 20.06.2015 tarihinde telefonu onarım istemediğimi değişimi veya para iadesi istediğimi belirterek bıraktım, onlarda 26.06.2015 tarihinde yetkili servise teslim ettiklerini söylediler ancak Casper müşteri hizmetleri ve arıza takip sayfasında telefonun 16.07.2015 saat 07:14:10 da taraflarına ulaştıklarını ve onarımda olduğunu söyleyerek 20 iş gününü uzatmaya çalışmaktadırlar. Bu saatten sonra kesinlikle telefonda onarım ve değişim istemiyorum paramın iade edilmesini istiyorum.

Onur 432 Okunma

Cevaplar

 • Onur24 Temmuz 2015

  Sizin yapmış olduğunuz bu iş müşteri memnuniyeti falan değil müşteri üzerine suç atarak 3. sınıf çin malı telefonunuzdaki bariz donanım hatasını bana yansıtarak yapmış olduğunu açık bir iftiradır. Samsung, LG, Apple ve HTC gibi büyük firmalar bu gibi durumlarda telefonu garanti kapsamında işlemler yapmaktadır. Siz ise olayı tamamen olayı garanti dışı gösterip müşteri memnuniyeti arkasına sığınarak olaydan sıyrılacağınızı zannediyorsunuz. Telefonu hasarsız bir şekilde telefonu teslim ettiğime dair belge, size ne zaman gönderildiğine dair SMS mesajları bulunmakta. Yasalara göre 20 iş gününü de doldurdunuz. Bundan sonraki muhatabınız Tüketici Mahkemeleridir.

 • Onur23 Temmuz 2015

  Ekrandaki sarı leke darbe ile olmamıştır tamamıyla sizin telefonunuzdaki donanım hatasıdır. Gerçeği yansıtmayan bilgiler ile olayı kendi tarafınıza çekmeye çalıştığınız açık ve net olarak bellidir. Siz müşteri memnuniyeti arkasına sığınıp asıl olarak müşterinizi kandırmaya çalışmaktasınız. Bu gibi gerçeği yansıtmayan beyanlar ile karşı tarafı yalancı durumuna düşüremezsiniz. Bu yapmış olduğunuz haksız durumu da tüm sosyal medya ortamına aktaracağım. Tüm yasal haklarımı kullanarak sizi dava edeceğim.

 • Onur23 Temmuz 2015

  Ürün arıza takip sayfanızdaki gerçeği yansıtmayan bilgileri kabul etmiyorum çünkü o telefon size 26.06.2015 tarihinde Vatan Bilgisayar tarafından teslim edilmiştir ve o bahsettiğiniz olaylar tarafınızda bu zamana kadar bekletilerek yapılmıştır. Vatan Bilgisayar o telefonda darbe olmadığını sadece ekran jelatininde lekelerin ve çiziklerin olduğunu servis formunda beyan etmiştir. Bu bahsettiğiniz darbeler tarafınızda (Ekran ve çerçevesinde kullanıcı kaynaklı darbe/çizik/hasar izleri) yapıldığı açık bir şekilde bellidir. 26 Haziran'dan bu yana bekletilen telefondaki bu çizik, darbe ve hasarlar bekletilme şartlarında yapılmıştır.

 • Casper Via Temsilcisi22 Temmuz 2015

  Sayın İlgili, Müşterimize bilgi maili gönderilmiş olup, şikayetin çözümüne ilişkin işlemler başlatılmıştır. Saygılarımızla, Casper Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön