Casper Via ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Leyla'nın şikayet sonucundan memnuniyeti

         

Casper Mobile Alt Tuş Çalışmaması!

1.861görüntüleme
Leyla
Leyla 31 Mart 2016 14:41

Casper Via v8 telefonum aldıktan yaklaşık 5 ay sonra alt tuşları çalışmamaya başladı. Telefonda kırılma, çatlama gibi bir hasar yok. Telefonumu servisine gönderdim ve beni arayıp telefonun darbeden dolayı çalışmadığını ekran değişip ve 337 TL gibi bir para talep edip o şekilde yapılacağını söylediler itiraz ettim.

Telefonu alacağım gün aslında tereddütlerim vardı telefonda yeni marka olduğu için. Eşimin Samsung kendi telefonu 3 senedir kullanıyor kaç kere yere düştü merdivenlerden düştü ama hiçbir şekilde ne kırılma ne de alt tuş çalışmama gibi bir sorun olmadı. Ekran kırılmış olsa zaten bizde servise göndermezdik.

Telefonda büyük bir darbe olsa zaten ekranı kırılırdı en ufak darbede alt tuşu çalışmayacaksa ve marka bunun arkasında durmayacaksa garanti vermesinler o zaman Tüketici Haklarını arayıp bilgi aldım başvurun böyle bir hakları yok dediler ve telefonum servisten gelir gelmez başvuruyorum.

Casper Via Logo
Casper Via01 Nisan 2016 09:52

Sayın İlgili, Müşterimize bilgi maili gönderilmiş olup, şikayetin çözümüne ilişkin işlemler başlatılmıştır. Saygılarımızla, Casper Müşteri Hizmetleri

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler