sta-4-hoverİyi Çözüm

Casper Bıktım Bu Tabletin Arızasından!

Birol Birol 4 yıl önce

Casper müşteri hizmetlerine kocaman bir sıfır. Yarım saat bekledikten sonra görüşebiliyorsunuz. Tablet 6 kere aynı arızadan servise gidip, yazılım güncellemelerine 50 lira harcadıktan sonra. Ha bu arada ekranı kırıp 100 lirada ona harcayınca, yine arıza yaptı ve yenisiyle değiştirdiler. Kutuyu alıp eve gittim açtım içinden ekranı boydan boya çizik bir tablet çıktı.

Ayıp ya, ben açtığım için garantiye girmeyeceğini düşünerek kullanmaya devam ettim. Sonuç bu tablette saçmalamaya başladı hata mesajları gelmeye başladı ekrana. Yine bugün servise bıraktım. Bayi bakalım kaç günde fabrikaya götürecek en son 5 gün bayide bekledi ve zorla gönderttim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Birol 4 yıl önce

Evet tableti aldıktan sonra yine arızalandı, genel müd servisine 13.08.2014 tarihinde bıraktım. Daha hiç bir şey yapmadılar. Bu sefer cep telefonumda Casper via oda arızalandı oda halen serviste işlem yapılması için bekliyor. Müşteri hizmetleri tel çağrı merkezi rezalet en az yarım saat telefonda beklerseniz konuşabiliyorsunuz. Kocaaman bir sıfır Casper

profile-icon Birol 4 yıl önce

Müşteri hizmetlerini aradım. Tablet onlara gelmemiş, kompuser bilgisayarda, genel merkeze gitmesi için bekliyor. Ne arayan var ne soran. Neden Casper aldım ki çok kızıyorum kendime.

profile-icon Birol 4 yıl önce

Arıza form No.. 9466 sr001346278

profile-icon Birol 4 yıl önce

Evet Casper dende bu beklenirdi otomatik cevap, ne mail geldi ne telefon. 18.06.2015 tarihinde bayisine bıraktığım tablet, halen orada duruyor. Bakın 4 gün geçti hiçbir şey yok fabrikaya gitmesi için bekliyor, ilgi alaka 0... ... ... ... Normal her seferinde böyle, niye gitmedi daha diye ararsanız da sallıyor bugün yarın diyerek.

Casper Via Logo Casper Via 4 yıl önce

Sayın İlgili, Müşterimize bilgi maili gönderilmiş olup, şikayetin çözümüne ilişkin işlemler başlatılmıştır. Saygılarımızla, Casper Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler