14 Nisan 2015

Casper Telefon Arızasının Giderilmemesi.

15.02.2015 tarihinde Vatan Bilgisayar'dan aldığım Casper telefonu kulaklık ve mikrofon ses gidiş gelişlerinde sorun olduğu için 19.02.2015 tarihinde telefonu vatan bilgisayara geri götürdüm 1 ay sonra telefon verildiği gibi geri geldi Vatan Bilgisayar teknik servisinde hiçbir işlem yapılmadığını belirtti.

Alınan sıfır bir mal kullanıcı hatası olmadan kendi arızası varken sattığı malın arkasında durmayan 2 firma, telefonu servisten alıp kartı takip test ettiğimde aynı sorunun devam ettiğini görerek tekrar servise verdim, sorun giderilmeden geri gelirse tüketici hakları hakem heyetine başvuracağım. Telefonumun yenilenmesini talep ediyorum.

Ceyhun 488 Okunma

Cevaplar

  • Ceyhun08 Mayıs 2015

    Bize bilgi maili adı altında şikayetinizi anlatan mailinizi destek birimimize atmanızı istiyoruz denmiştir, mail gönderildi ve bu gün 08.05.2015 tarihi ile bize gelen mesajda telefonunuz hazırdır bilgisi geldi, telefon servise verildiği gibi geri gönderildi bundan sonraki süreç ilçe hakem heyeti ile giderilecektir.

  • Ceyhun20 Nisan 2015

    Mail olarak geri döndüm Casper hala geri dönüş sağlamadı benden istedikleri bilgileri verdim.

  • Casper Via Temsilcisi16 Nisan 2015

    Sayın İlgili, Müşterimize bilgi maili gönderilmiş olup, şikayetin çözümüne ilişkin işlemler başlatılmıştır. Saygılarımızla, Casper Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön