Casper Teknik Servis Sorunu.

Emre B. |

Telefonum 3 kez teknik servisten gönderilirken tarafıma telefonun sim kart kısmında bir vidanın telefonun plastiğini kırdığını ve vidanın boşta olduğunu fark ettim ve telefonun arka yüzeyinin ince uzun bir çizgi ile çizildiğini. Tarafıma kapak hediye edildi.

Telefonumu tekrar gönderdim ve sorunun kullanıcı hatası olduğunu söylediler. 150 tl kadar para istediler kabul etmedim sorun benim değil teknik servisinizle alakalı bir sorun olduğunu söyledim.

Şuan itibarı ile sayfalarında arızalı ürün takibi sayfasından telefonu sorguladığımda telefonun '' müşteri isteğiyle onarılmadan iade '' yazıyor. Ben bunu kabul etmiyorum gereğinin bir an önce yapılmasını rica ediyorum.


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emre B.
  22 Eylül
  22:11

  Şikayetimin çözümüne karsılık garantili telefonu yapmadan ve servisinizden sorunlu olarak gönderilen telefonum tarafıma göndermekmi çözüm,kullanıcı hatası olmadıgı halde telefonu göndermeyin dediğim halde '' müsteri isteğiyle onarılmadan iade '' olarak gönderiyorsunuz sizin gibilere paramı kaptırmayacagım yasal yollara başvuracagım.

 • 22 Eylül
  11:32

  Sayın İlgili,

  Müşterimize bilgi maili gönderilmiş olup, şikayetin çözümüne ilişkin işlemler başlatılmıştır.

  Saygılarımızla,

  Casper Müşteri Hizmetleri