27 Ocak 2015

Casper Tablet'imin Ekranı Kırık Olarak Gönderildi.

72m030613001***0 seri No.lu tabletimi geçenlerde Casper'a gönderdim. Gönderdiğimde tabletimin ekranı kırık olmadığı halde bana kırık olarak geri gönderildi. Tabletimi yetkili servise USB girişi çalışmadığı için göndermiştim.

Bana telefon açtıklarında ekranın kırık olduğunu masraf olarak da 230 TL civarında olsa gerek (rakamı net hatırlayamıyorum) para istendi. Tabletin kendisi zaten 200 TL civarında deyince teknik servis 170 TL'ye indi. Galiba ilk denemelerde USB girişini tamir etmek için kasayı ekrandan ayırırken ekranın kırıldığını düşünüyorum. Elimde belge olmadığı için bunu onlara ispatlayamıyorum.

Murat 1.785 Okunma

Cevaplar

  • Murat28 Ocak 2015

    Bana Casper tarafından yukarıda bahsedilen mail aşağıdadır. Yaşamış olduğunuz sorunla ilgili Cihazın arka panelinde ve ekranında fiziksel hasar mevcuttur ücret kabul edilmediği için iade edilmiştir. Saygılarımızla Casper Ben zaten bunları önceden yazmıştım. Benim tabletimin ekranı kırık değildi. Ekranım bana kırık olarak gönderildi. Buna ne diyorsunuz?

  • Casper Via Temsilcisi27 Ocak 2015

    Sayın İlgili, Müşterimize bilgi maili gönderilmiş olup, şikayetin çözümüne ilişkin işlemler başlatılmıştır. Saygılarımızla, Casper Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön