Casper Tabletim Sürekli Aynı Arızayı Yapıyor

Zülal B. |

Vatan Bilgisayar'dan Mart 2013'de aldığım 7 inc tablet açılmama nedeni ile iki kere servise Vatan Bilgisayar üzerinden gönderildi, onarılamadı cihaz değiştirildi. Geldikten kısa bir süre sonra camı çatladı fakat kullanılıyordu. Yine açılmama problemi yaşayınca tekrar vatan Bilgisayar üzerinden servise gönderildi.

Garanti kapsamı dışında kaldığı ve onarım bedeli KDV dahil 202 TL olduğu bildirildi. Ben cihazı (son taksiti geçen ay bitti ) 225 TL aldım. Onarmayıp bana göndermelerini rica ettim gelen cihazı İstanbul'da bilgisayar kliniği diye bir firmaya gönderdim ve cihaza müdahale edildiğini raporladılar camını değiştirmeden bir lehim ile cihazı çalışır hale getirip ücretsiz olarak bana gönderdiler.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zülal B.
  13 Şubat
  13:56

  Teknik çözüm yerine yüksek maliyetli değişim yaptıklarından garanti diye bir gerçekleşmeleri yok.Bu nedenle Casper firmasına hiçbir şekilde güvenmemekteyim.Şikayetlere otomatik mail sistemi kurup kleşe cevaplar ile geçiştirmekteler.

 • Zülal B.
  05 Şubat
  17:11

  Herhangi bir çözüm yapılmamış olup sadece ithalatcı firma oldukları ve bizim fiyatlarımız bu şekilde diye mail. geldi.Asıl sorun teknik servisinizin sorunu çöemeyip kısa yoldan değiştiregitmesi ve Casper yetkililerininde ürün fiyatına yedek parça satma öngörüsü.

 • 04 Şubat
  14:07

  Sayın İlgili,

  Müşterimize bilgi maili gönderilmiş olup, şikayetin çözümüne ilişkin işlemler başlatılmıştır.

  Saygılarımızla,

  Casper Müşteri Hizmetleri