Casper Tabletim Sürekli Arızalanıyor!

Uğur A. |

Nisan 2013 tarihinde satın aldığım tablet 4. kez servise gönderilmiştir. Sürekli arıza çıkaran tabletim bir seferinde 21 iş gününden daha fazla serviste kalmasına rağmen değişim talebim olmamıştır. Son kez servise gönderilirken değişim talebimi ilettim. Buna rağmen aradan 12 gün geçmesine rağmen hala firmanın arıza takip ekranında tabletimin akibeti ile ilgili hiçbir bilgi bulunmamaktadır.

Müşteri hizmetlerinden bir yetkilinin veya halkla ilişkilerin telefonunu istememe rağmen sır gibi saklanıyor. Casper firmasının müşterilerinin sorunlarını dinleyecek ve çözüm getirecek bir halkla ilişkiler biriminin müşterilerinden bu kadar uzak olması kabul edilebilir birşey değil.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Uğur A.
  07 Mart
  02:31

  Tabletimi aldim. Ancak ekrandaki leke aynen devam ediyor. Cerceve degistirilmis guya. Tuslarin oldugu tarafta cerceve taşma yapmiş. Ben bu tableti ne yapayim bilemiyorum. Alali 1 sene olmadi 5 kez servise gitti. Hala istedigim gibi olmadi.

 • Uğur A.
  06 Şubat
  22:46

  23.1.2014 tarihinde merkez servise göndermek üzere mecidiyeköy kargo ya teslim ettiğim tabletimin ümraniyedeki merkez servise giriş tarihi 27.1.2014 tür. başka bir şey yazmama gerek kaldı mı? gayri hükmü siz verin...

 • 06 Ocak
  18:29

  Sayın İlgili,

  Müşterimize bilgi maili gönderilmiş olup, şikayetin çözümüne ilişkin işlemler başlatılmıştır.

  Saygılarımızla,

  Casper Müşteri Hizmetleri