30 Ocak 2014

Casper Tabletim Şarj Olmuyor

Casper Cta model tablet 13.12.2013 tarihinde satın alınmıştır ve 3G modülü çalışmamaktadır. Cihaz şarj olmuyor. Pili arızalı sadece adaptör takılı iken çalışıyor. Bu sebeple Antalya Bil-tur’a götürülmüş ve cihazın değiştirilmesi gerektiğine dair belge düzenlenmiştir ve satın alınan yere yönlendirmiştir. Satın alınan Vodafone konuyla ilgilenmemiş, teknik servis firmasına yönlendirmiştir.

Son olarak merkez Casper servisinde cihazın sorunları çözümlenmiş. Bu sefer de cihaz ile birlikte gönderdiğim adaptörü geri gönderilmemiş. Defaten kendilerini aramamıza rağmen, irsaliye düzenlediniz mi (ben şahısım) vb sorularla olayı geçiştirmiş, 2,5 ay önce satın alınmış sıfır cihazımız kullanamamaktayız.

Ata 559 Okunma

Cevaplar

  • Ata 02 Şubat 2014

    Firma talebimi karşılıyor. Ancak telefon görüşmesinde diyor ki; 1 kereye mahsus (şikayet ettiğiniz için) şarj aletini size ileteceğiz. Sanki ben şarj aletini, kendilerinin servisini göndermemişim, sanki bu şarj aletini kendileri kaybetmemiş gibi. Alınan 0 tabletin 3 aydır kullanılamaması cabası. Sanki bir özürü haketmiyormuşuz gibi. Tamam, şarj aletini alıyorum ancak gördüğümüz muamele dilenci muamelesi. Bir bilişimci olarak iletiyorum, bir daha Casper mı? Uzak olsun.

  • Casper Via Temsilcisi30 Ocak 2014

    Sayın İlgili, Müşterimize bilgi maili gönderilmiş olup, şikayetin çözümüne ilişkin işlemler başlatılmıştır. Saygılarımızla, Casper Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön