16 Eylül 2013

Casper Tabletim Şarj Olmuyor!

12.07.2013 tarihinde almış olduğun Casper tablette şarj doldurma işlemi yaparken şarjın olmadığını fark ettim ve garantisine götürdüm garantiden gelen dönüş arızanın şarj cihazının giriş yeri kırıldığını ve tüketici hatası olduğu tarafıma bildirilmiş. Garanti kapsamına girmediği 165 TL tarafımdan istenmiştir. Tableti yeni aldığım halde böyle bir sıkıntıyı dünyaca ünlü bir firmada yaşadığıma çok şaşırdım. Şarj cihazı girişini nasıl bozabilirim anlam veremedim. Şikayetimin okunup tarafıma dönüş yapılması beklemekteyim.

Gözde 2.707 Okunma

Cevaplar

  • Gözde 18 Eylül 2013

    Daha öncede sizlere şikayetimi belirtmiş olup sorunun çözülmesini bekliyorum. mesajda tabletin seri numarası istendi ve gönderdim. tabeletimin 2 ay bile olmadan tarafıma tüketici hatası demeleri ve garanti kapsamına girmemesi 165 tl bir tablet fiyatı istenmesi dünyaca ünlü bir firma olan casper markasının kötü algılanmasına neden oluyor.tabletimin seri numarasını casper firması müşteri hizmetlerinin istemesi üzerine dün akşam yolladım. Bu tableti adana vatan bilgisayardan almış olup onlara bu ilgisizliklerinden ötürü gerekli dönüşün yapılmasını ve tarafımdan hiçbir ücret talep edilmeden tamirinin yapılmasını rica ediyorum. acil cevap bekliyorum lütfen gereğinin yapılmasını istiyorum.

  • Casper Via Temsilcisi17 Eylül 2013

    Sayın İlgili, Müşterimize bilgi maili gönderilmiş olup, şikayetin çözümüne ilişkin işlemler başlatılmıştır. Saygılarımızla, Casper Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön