09 Mart 2013

Casper Tablet Kilitliyken Açma Kapama Tuşuyla Kilit Açılmıyor!

Tablet uyku modundayken yani kilitli iken açma kapama tuşu yani kilit tuşu çalışmıyor ve tuşu açamıyorum. Bu durumlarda tableti komple kapatıp yeniden açmam gerekiyor ve SD kart hazırlanıyor hatası alıyorum tablete takılı SD kart olmamasına rağmen aynı hata devam ediyor tablet sürekli donuyor ve launcher çalışmayı durdurdu uyarısıyla karşılaşıyorum.

Oğuzhan 2.470 Okunma

Cevaplar

 • Oğuzhan 15 Mart 2013

  Tablet uyku modundayken yani kilitli iken açma kapama tuşu yani kilit tuşu çalışmıyor ve tableti açamıyorum. Bu durumlarda tableti komple kapatıp yeniden açmam gerekiyor ve SD kart hazırlanıyor hatası alıyorum tablete takılı SD kart olmamasına rağmen aynı hata devam ediyor tablet sürekli donuyor ve launcher çalışmayı durdurdu uyarısıyla karşılaşıyorum.Size bu şikayetimi dile getirmiştim sizde bana sorunun şöyle çözüleceğini söylemiştiniz ayarlar menüsünden, yedekle ve sıfırla uygulamasından fabrika verilerini sıfırlayarak sorununuzu çözebilirsiniz demiştiniz ama ekranda kapanıyor yazısı çıkıp öyle kalıyor hiç bir gelişme olmuyor acaba ürünü size yollamam için nasıl bir yol izlemem gerek ?

 • Casper Nirvana Temsilcisi14 Mart 2013

  Sayın İlgili, Müşterimize bilgi maili gönderilmiş olup, şikayetin çözümüne ilişkin işlemler başlatılmıştır. Saygılarımızla, Casper Müşteri Hizmetleri

 • Oğuzhan 12 Mart 2013

  Cevap alabilecek miyim acaba ?

 • Oğuzhan 11 Mart 2013

  1 hafta önce internet üzerinden Casper Nirvana Tablet 7' aldım ilk gün kullandım 2. gün açtığımda SD Kart hazırlanıyor SD Kart denetleniyor diyor ekstra SD Kart takmadığım halde cihazın kendi içindeki SD Kart görülmüyor ve tableti ilk günkü gibi kullanamıyorum kasmalar söz konusu , bu program cevap vermiyor kapatın gibi hatalar çıkıyor, ekranı kapattığımda tekrar basarak açamıyorum anca tableti baştan açarak açabiliyorum daha 2. gününde böyle bir şeyle karşılaşacağımı bilsem ürünü tercih etmezdim özellikle Casper diye diğer Çin malı tabletler yerine tercih ettim ve Casper'ın sitesi üzerinden iletişim formu yazdım geri dönülmedi şuan mağdurum yardıma ihtiyacım var yardımlarınızı bekliyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön