22 Ocak 2016

Casper Tablet İçin Ücret İsteniyor.

Teknik servise vermiş olduğumuz tabletin açılmama problemi vardı servise verdik merkeze gönderip arızası tespit edilecek dendi, merkezden gelen cevap üretici hatası sıvı teması dendi anakart değişmesi gerekiyor dediler, 250 TL istediler bende bırakın yapmayın dedim. Bu olay üzerine biz yaptırmaktan vazgeçtik, ürünü almaya gittiğimizde bize 20 TL fatura çıktığı söylendi, fakat garantisi devam eden bir ürünün arıza tespit denen bir ücret talep ediliyor. Bu durumda hem cihazım yapılmayacak, hem de bana fatura çıkarılacak şikayetçiyim garantisi devam eden bir ürüne nasıl ücret talep edilir?

Ufuk 185 Okunma

Cevaplar

  • Ufuk 23 Ocak 2016

    Vıat7d3G b7a16gb201501000001174 seri numaralı Casper marka tabletimi 11/06/2015 tarihinde 300 TL'ye aldım tablet kapanıyor diye Pendik (doğu bilgisayara) verdik garantisi olduğu halde anakart yanmış sıvı teması var diyorlar garanti kapsamına girmez 250 TL ücret verirseniz yapılır diyor 300 TL'ye aldığım tablete niye veriyim sizce (Casper ailesi) ve bırakın yapmayın deyince bu sefer cihazı almak istiyorsanız servis ücreti 20 TL ödemeniz gerekiyor deniyor Casper markasının düştüğü durumlara bakın bundan sonra (Casper markasını) bedavada verseniz daire kapımdan içeri sokmam not:aynı zamanda alınan Samsung Galaxy TAB 3 tablet sapa sağlam kullanılmakta (samsung) marka tavsiyemdir.

  • Casper Via Temsilcisi22 Ocak 2016

    Sayın İlgili, Müşterimize bilgi maili gönderilmiş olup, şikayetin çözümüne ilişkin işlemler başlatılmıştır. Saygılarımızla, Casper Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön