29 Nisan 2013

Casper Tablet Açılmıyor!

Casper 7 inc tabletim açma tuşuna basınca , android resmi geliyor ve öylece kalıyor. Casper firmasını aradım, site üzerindeki yazılım ile yükleme yapılabileceğini söylediler. Malesef o da olmuyor. 1 aylık tablet, servis garanti kapsamında olmadığını ücretle bakacağını söylemekte.

Süleyman 803 Okunma

Cevaplar

  • Süleyman 26 Mayıs 2013

    15 gün içerisinde 2 defa İstanbul'da servise gönderdim. Anakart değişti test edildi olarak geri gelen tablet hiç açılmadı, yine gönderdim, bu defada anakart değişti lcl değişti olarak yapılarak geri geldi. Kablosoz ağları görmüyor ve LCD ekran tableti tuttuğunuzda arkadaki parmaklarınızı önde ekranda görebiliyorsunuz. SONUÇ: Casper' a ait hiç bir ürünü bundan böyle evimden içeri sokmam. Hatta evinde casper olan tanıdıklarıma misafirliğe bile gitmem. Firmaya hediyem olsun , hiç bir şey talep etmeden geri göndereceğim.

  • Süleyman 10 Mayıs 2013

    Cacper firması mail yolu ile süreci başlattı, Ücretsiz kago ile merkeze gönderdim. Süreç sonunu beklemek kaldı. Şu an için fikir beyan etmek doğru değil. Bekleyip , göreceğiz.

  • Casper Via Temsilcisi29 Nisan 2013

    Sayın İlgili, Müşterimize bilgi maili gönderilmiş olup, şikayetin çözümüne ilişkin işlemler başlatılmıştır. Saygılarımızla, Casper Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön