31 Ağustos 2015

Casper Son Dört Ayda Beş Kez Aynı Sorundan Servise Giden Cihaz.

Casper'i bir marka sanıp aldığım dizüstü bilgisayarımı Nisan ayından bu yana 5. Kez "aynı sorundan dolayı" servise bıraktım.
Yetkili servisleri ilk tespitte HD ve ana kartta sorun var demesine rağmen ürün genel müdürlüğünün tamir etmemekte veya değişim yapmamakta ısrar etmesi nedeniyle 5 aydan bu yana bilgisayarsızım.

Ürünün seri No. şu sr000578743 tur aynı sorun dört kabul formunda da de yazmaktadır. 5. Kez çökmüştür ve yeniden kurulum yapılamamıştır. Çöktükten sonraki ekran görüntüsü (paralel çizikler) fotoğrafı çekilmiştir) 5 ve son bırakışım 18 Ağustos tarihinde olup 13. gün olmasına rağmen yanıt yoktur.

Fatih 359 Okunma

Cevaplar

  • Fatih 01 Eylül 2015

    Sayın İlgisiz.! 1. Bugün hala kimsenin aramaması üzerine saaat 17:25 de mh 'nizi aradım aradım. Telefondaki hanımefendi ürünümün garantisinin bittiğini söyledi. Demek ki 6 aydan bu yana 5 kez serviste hiçbir şey yapmama nedeniniz buymuş. Güzel taktik bravo.! 2. Bunun dışında da telefondaki hanımefendi ürüne zaten 4 kez "destek" verdiklerini söyleyerek beni mahcup etti. Son olarak bir de kullanım hatası lafını kullanmayı denediniz ama herhalde HDD nin kafa vurmasını benim beceremeyeceğim aklınıza geldi sonra vazgeçtiniz. İşte bu nedenle hep geridesiniz. Bu kafayla bir kez daha silinip gideceksiniz.

  • Casper Via Temsilcisi31 Ağustos 2015

    Sayın İlgili, Müşterimize bilgi maili gönderilmiş olup, şikayetin çözümüne ilişkin işlemler başlatılmıştır. Saygılarımızla, Casper Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön