Casper Servisinden Gelen Tablet Yine Bozuldu.

Yiğit A. |

Casper Via T5-3G cihazım daha 7 gün önce servisten gelmesine rağmen bozuldu. Casper'in 0850 numarasını aradığımda ise müşteri temsilcisi;'' kronik bir hata değil siz tablete virüs programı yüklememişsiniz sorun tablette virüs var biz 10 inçlik tabletlere yazılım atamıyoruz''. diye suçu tamamen bize atıyorlar.

Ben kullanım klavuzunda tablete herhangi bir virüs programı yüklenmesinin gerekli olduğunun yazmadığını belirttim fakat halen ''tüketicinin suçu olduğunu ısrarla belirtiyor. ''genelde kullanıcılarımız tablette oyun oynuyorlar bu nedenle herhangi bir virüs programı yüklemeniz gerekliydi'' dedi. Madem bu tür tabletlerde virüs programı sorunu var diğer markalarda neden yok? Mesela Samsung.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yiğit A.
  11 Ekim
  17:00

  müşteri temsilcinizi tanıyormusunuz ? ben elimdeki cihazın sorunlu olduğunu belirttim fakat bana 10.06.2014 tarihinde çıkan resmi gazetedeki garanti şartlarını okuyup okumadığına baksın orada \'\'siz oyun oynamıssınız tabletinize virus bulaşmış eğer virüs programı yükleseydiniz garanti kapsamına girebilirdi\'\' diye bir madde varmı yokmu öğrensin

 • 21 Ağustos
  09:18

  Sayın İlgili,

  Müşterimize bilgi maili gönderilmiş olup, şikayetin çözümüne ilişkin işlemler başlatılmıştır.

  Saygılarımızla,

  Casper Müşteri Hizmetleri