14 Şubat 2013

Casper Servise Sağlam Giden Bilgisayarım Arızalı Geldi!

Casper'dan almış olduğum ultrabook batarya süresi 3 ayda yarıya inince 09.01.2013 tarihinde İzmir Karabağlar servisine SR000142750 takip numarası ile bıraktım. İlk aksaklıklar burada başladı.14.01.2013 tarihinde Casper kayıtlarına girdi. Tam 24 gün sonra batarya değişimi yapıldı denilerek teslim edildi. Pil testi ve batarya değişimi 24 gün sürdü. Serviste teslim sırasında fark ettim ki çiziği bile olmayan cihazın kasasının yanı açılmış. Almadan tekrar servise iade ettim. Bugün ayın 13'ü yani 11 gün oldu hala işlemde. Bu arada Casper iletişim sayfasından 4 kez form doldurdum ve bir kere bile mail yada telefon ile geri arama yapılmadı. Bu uzun süre beklemeyi ve ilgisiz servis anlayışını kınıyorum.

Murat 70 Okunma

Cevaplar

 • Murat20 Şubat 2013

  17 şubatta yapmış olduğum"ilginize teşekkür ederim"başlıklı yazımdaki teşekkürü geri alıyorum.Yaşadığımız ülkede insan faktörünün bu kadar alaşağı edildiğini umursamaz tavırlarıyla Casper firması birkez daha gösterdi.Casper müşteri hizmetleri yada iletişim birimi kesinlikle çalışmıyor.Göstermelik bir email ile olayı kapatmaya çalışıyor.Casper markasını bir daha tercih edeceğimi düşünmediğim gibi iş ve aile çevremede bu markadan uzak durmalarını tavsiye edeceğim.

 • Murat17 Şubat 2013

  Öncelikle ilginize teşekkür ederim. İçinde bulunduğumuz koşullarda bir bilgisayarın ,özellikle bizim gibi mühendislik hizmeti veren bir işle uğraşıyorsanız önemini tahmin edebiliyorsunuzdur.09.01.2013 tarihinden beri bilgisayarım olmadığı için tekrar bir bilgisayar almak zorunda kaldım.Bunuda çok önemsemiyorum ama Türk markası diye özellikle gidip aldığımız Casper'ın müşterilerine bu derece kayıtsız kalması beni çok rahatsız etti.Web sayfanızdaki iletişim formu kayıtlarının daha iyi takip edilmesinin ve call center uygulamalarında biraz daha fazla insan faktörünü öne çıkarmanızın,bu tür şikayetlerin azalarak markanızın hakettiği yere gelmesini sağlayacağını düşünüyorum.

 • Casper Via Temsilcisi16 Şubat 2013

  Sayın İlgili, Müşterimize bilgi maili gönderilmiş olup, şikayetin çözümüne ilişkin işlemler başlatılmıştır. Saygılarımızla, Casper Müşteri Hizmetleri

 • Murat15 Şubat 2013

  sr000142750 numarası ile 09.01.2013 tarihinde batarya arızası ile yetkili servise bırakmış olduğum ultrabook modeli cihazımı 02.02.2013 tarihine kadar geçen 24 gün gibi kısa bir sürede canla başla çalışarak teslim etmeniz fakat kahretsinki muhtemelen sizden kaynaklanmayan tahminimce uzaylılar tarafından verilen hasar yüzünden tekrar servise bıraktığım ultrabookumu 02.02.2013 tarihinden beri canla başla onarmaya çalışmanızdan ötürü siz Casper yetkililerine teşekkürü bir borç bilirim.Saygılarımla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön