Casper Servis Fiyaskosu!

Faruk A. |

Geçen yıl aldığım bilgisayar bir süre sonra işletim sisteminden hata vermeye başladı. Recovery dosyaları ile tekrar yapmak istediğimde recovery dosyaları çalışmadı. Servise vermek istedim Ankara'da devran bilgisayara gittim. Bilgisayarın İstanbul'a gönderebileceklerini yaptırmak istemezsem 35 TL arıza tespit ücreti alacaklarını söylediler.

Garantili cihaz için arıza tespiti için para alınması garip geldiğinden itiraz edip tartıştım sadece arıza tespit edip para alınmasına hiçbir yerde rastlamadım. Fakat yinede verdim bilgisayarı garantiye.

Perşembe günü verdiğim bilgisayar için cumartesi arayıp sıkıntının sadece yazılımsal olduğunu ve bunun benim suçum olduğunu (bana hiçbir haklı kanıt göstermeksizin) ve 35 TL ücreti olduğunu söyledi. Yani sözün kısası yolunuz Casper'a düşerse sorununuz ne olursa olsun sizden mutlaka 35 TL alıyorlar. Bir daha Casper' mı asla, hiçbir ürününü evime sokmam.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Faruk A.
  11 Şubat
  11:26

  Benimle firma hiçbir şekilde iletişime geçmemiş olup herhangi bir görüşme gerçekleşmemiştir. Verilen cevap tamamen hayal ürünüdür.

 • 10 Şubat
  11:21

  Sayın İlgili,

  Müşterimiz ile 09.02.2016 tarihinde görüşülmüş olup, şikayetin çözümüne ilişkin işlemler başlatılmıştır.

  Saygılarımızla,

  Casper Müşteri Hizmetleri