27 Şubat 2015

Casper Ödemesi Biten Tablete Kavuşamadık!

08.12.20124'de Maltepe AVM'den cm mobile Avea bayisinden telefon alırken satış elemanı aldığım telefona tanımlanmış. Casper tabletlerin olduğunu fiyatın uygun olduğunu söyleyince, ben Casper'ın bir Türk markası olmasından kaliteli olacağını düşündüğümden dolayı bu tableti almak gafletinde bulundum ve kızıma yeni yıl hediyesi olarak verdim.

Üç beş gün sonra tablet çalışmadı ve şarj olmadı; aldığım Avea bayisine götürüp durumu anlatınca form doldurarak servise gönderdiler. Tam bir buçuk ay sonra tablet geldi. Eve götürdüğümde yine çalışmadığını gördük. Tekrar geri götürüp cihazın yenisiyle değiştirilmesini istedik, isteyiş o isteyiş. Cihazın ödemesi bitti ama biz tablete hala kavuşamadık.

Ali 244 Okunma

Cevaplar

  • Ali 17 Mart 2015

    Tamamen geçiştirme, tüm şikayetlere ortak format yaptığınız bir mail göndermişsiniz. Bu maili 27.02.2015.te göndermişsiniz; bugün 17.03.2015 hala ses seda yok. Bayiniz CMobil / Maltepe AVM telefonlarına zaten bakan yok. Çok komiksiniz!

  • Casper Via Temsilcisi27 Şubat 2015

    Sayın İlgili, Müşterimize bilgi maili gönderilmiş olup, şikayetin çözümüne ilişkin işlemler başlatılmıştır. Saygılarımızla, Casper Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön