12 Nisan 2013

Casper Teknik Servis 3 Haftadır Arızayı Gidermedi!

Yeni aldığım ürünü garantiye yolladım 3. hafta oldu neredeyse daha incelemesi devam ediyor.Bu kadar ağır bir servis olamaz. Garantide taahhüt ediyorsun 10 iş günü geçince benzer özellikte başka sanayi malını tüketiceye göndermek zorundasın. Bunu da yapmıyorsun bilgide vermiyorsun. İnternet sitesindeki takip formu da hatalı ürünüm görünmüyor. Ben aramaktan bıktım kullanmadığım internetin faturasını ödüyorum işlerimi halletmek için internet cafeye gitmek durumunda kalıyorum. Casper ürünü tercih ettiğim için mağdur oldum.

Ali 34 Okunma

Cevaplar

  • Ali15 Nisan 2013

    Bana gelen maile baktığımda hiçbir çözüm yok ve hatta ürünün garantide daha çok bekleyeceği aşikar sanırım daha bekleyeceğiz. Birde şöyle birşey var 10 iş günü geçtiği taktirde benzer özelikteki başka bir ürünü tüketicinin kullanımına sunmak zorundasınız bunu taahhüt ediyorsunuz.Bunuda yapmıyosunuz kaç defa aradım bazen bir kaç gün daha bekleyin bazen yeni ürünlerde böyle garanti yok kimi zaman ilgili departmana iletildi Casperin müşterilerine uyguladığı siyaset bu aynen. Alın laptop sizde kalsin bu nedir artık burama geldi sizide bilgisayarınızı görmek istemiyorum.

  • Casper Nirvana Temsilcisi15 Nisan 2013

    Sayın İlgili, Müşterimize bilgi maili gönderilmiş olup, şikayetin çözümüne ilişkin işlemler başlatılmıştır. Saygılarımızla, Casper Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön