23 Mart 2013 #1703299

Casper Tablet Ekran Arızası İçin Yüksek Ücret Talep Ediyor!

Ocak 2013 de dershane tarafından lisedeki oğluma verilen 7" Casper nirvana Tablet'in ekranında çizgiler oluştu.Yetkili servise götürdüm onlarda ekranda çatlak olabileceğini ve merkez servise gönderirken ücret çıkabileceğini söylediler.Ekranda herhangi bir iz yok.Koruyucu kılıfı bile çıkmadı.Darbe,düşme olmadı,tablet ekranı nasıl bu kadar kolay çatlar anlamıyorum.


2 hafta sonra 22.3.2013 tarihinde aradılar ve merkezden de çatlak ekran teşhisi koyduklarını ve 175 TL ücret ile neredeyse Tablet eş değerinde bir ücret çıkardılar. O fiyata yaptıramam kalsın dedim.

Erol 398 Okunma

Cevaplar

  • Erol28 Mart 2013

    Merhaba, Casper Bilgisayar yetkilisi tarafından 25.3.2013 tarihinde arandım. Benden cihazın seri nosu istendi o an veremedim. ertesi gün tekrar arayacakları konusunda sözleştik. Ancak aranmadım. 28.3.2013 tarihinde Casper Müşteri hizmetlerini aradım ve çağrı merkezindeki kişi ile cihazın seri numarasını vererek durumu hakkında bilgi aldım. Ekran kırıklarının kişisel kullanım hatasından olduğunu, garanti kapsamında olmadığını ve ücretinin 175 tl olduğunu bir şey yapamayacaklarını söylediler. piyasada bu gün için 120 tl den itibaren aynı tabletin yenisi satılıyorken bötle bir ücret istenmesi kabul edilebilir değildir. Kısacası sorunum çözülmedi ve böyle bir husustan dolayı da Casper firmasından memnuniyetsizliğimi dile getirmek istiyorum. Saygılarımla.

  • Casper Nirvana Temsilcisi25 Mart 2013

    Sayın İlgili, Müşterimiz ile 25.03.2013 tarihinde görüşülmüş olup, şikayetin çözümüne ilişkin işlemler başlatılmıştır. Saygılarımızla, Casper Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön