24 Nisan 2015
Yorum Yap
#3198047

Casper Sıvı Teması Olmadığı Halde 830 TL Talep Edilmekte!

26.12.2014 tarihinde TTNET kampanyası ile aldığım cihaz henüz 4. ayında hiç açılmamaya başladı. 02.04.2015 tarihinde teknik servise ulaşan cihaz yaklaşık 18 gün sonra (beni arayan olmadı ben arayarak öğrendim ayrıca) cihazda sıvı teması tespit edildiğini, klavye ve anakart değişimi gerektiğini 830 TL civarı da bir ücret ödemem gerektiği söylendi.


İlk defa Casper marka bir ürün alıyorum ve sonuç: Cihazı alırken tereddütlerimin ne kadar yerli olduğunu haklı çıkardılar. Sıvı teması olmadığı halde varmış gibi gösterip bir de şaka gibi neredeyse sıfır bir ürün parası talep ediyorlar. Bunu kesinlikle kabul etmiyorum.
Gereğinin yapılmasını talep etmekteyim.

Anıl Anıl 734 Okunma

Cevaplar

  • Anıl18 Mayıs 2015

    Uzun süren telefon trafiği sonucu uzlaşmaya varıldı. İndirim ücrette indirim yapıldı vesaire. Anakart değişti. Fakat cihaz geldiğinde klavye değiştirilmemişti. Ve şu an o klavyeden yazıyorum. Klavye iskontosu da olmuş indirimde anlaşılan. Neyse çok güzel bir tecrübe oldu benim için. Bir daha Casper mı? - asla!

  • Casper Nirvana Temsilcisi24 Nisan 2015

    Sayın İlgili, Müşterimize bilgi maili gönderilmiş olup, şikayetin çözümüne ilişkin işlemler başlatılmıştır. Saygılarımızla, Casper Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler