12 Mayıs 2014

Casper Servisteki Bilgisayarımın Onarım Süresi

24/02 tarihinde bilgisayarımızı (Garanti kapsamında ) Düzce Sistem Bilgisayar Casper servisine bıraktık 09/04 /2014 tarihine kadar hiçbir dönüş yapmadılar. Biz aradıkça arkadaş yok gelince bakar dediler. Müşteri hizmetlerini aradık biz size dönüş yapacağız dediler. Bu süre arasında 32 iş günü zaman geçti.

32 iş günü geçtikten sonra servis arayıp bir parça değişecek 100 TL garantiye girmiyor dedi. Bende bu durumu kabul etmedim. Müşteri hizmetleriyle rutin konuşmalarımız sonucunda 32 iş günü doldurdukları için bilgisayarı ücretsiz tamir etmişler para talep etmeyeceklermiş. Sorunun çözümü bu mudur.

Filiz 238 Okunma

Cevaplar

  • Filiz16 Mayıs 2014

    firmanız bir çözümleme yapmamıştır.müşteri hizmetleride biz size döneceğiz bekleyin dediler ve bir sonuca bağlayamadılar.enson ürünü ücretsiz tamir etmeye karar verdiler.ben aryık casper markasına güvenmiyorum satıştan çok satış sonrası hizmet önemlidir.

  • Casper Nirvana Temsilcisi12 Mayıs 2014

    Sayın İlgili, Müşterimize bilgi maili gönderilmiş olup, şikayetin çözümüne ilişkin işlemler başlatılmıştır. Saygılarımızla, Casper Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön