29 Mart 2013 #1713422

Casper Servis Yüksek Ücret Talep Ediyor!

Üçüncü ayın birinde Ttnet kampanyası ile almış olduğum yeni nesil ultrabook bilgisayarın ilk geldiği gün batarya şarj etmemesini adaptörünü fişten çıkarınca direk kapanmasını kontrolsüz olarak adıma yollanmış olduğunu fark ettim. Basit bir işlemdir diye düşünerek (batarya fişinin yerinden çıkmış) 'dir diyerek içini açtım baktım takılı tekrar kapattım. Garantiye gönderim dedim ve gönderdim. Aradıklarında bana söylenen garanti dışıdır 1. 575. 00- masrafınız var dendi. Ücretli olarak tamirini yapın dedim tamirimiz yok dediler Bu Nasıl servis anlayışıdır ücretiyle yapın dememe rağmen tamirini yapmıyoruz hatalı parçaları değiştiriyoruz derdiler. Bilgisayarın sıfır fiyatı 1. 600 tl.

Hasan 108 Okunma

Cevaplar

  • Hasan10 Haziran 2013

    Hiç Bir işlem başlamadı ben cihazı yaptırdım siz olumlu yorumlar yapmaya devam edin icrat yok.

  • Hasan02 Nisan 2013

    normal bir bilgisayarcıya 250 tl ye yaptırdım sorunsuz kullanıyorum.Casperın yapamadıgı yapmak için 1575 tl istedigi masrafın yerine bilgisayarcı 250 tl ye yaptı sadece 1.5 saatde 25 günde bi cihazı yapamayan casperın insanları sömürdügü bu sayede acıkca belli.Yakıştıramadım.İşlem başlatılmışmış ne işlemi başlattınız kendinizi savunmaktan başka.

  • Casper Nirvana Temsilcisi02 Nisan 2013

    Sayın İlgili, Müşterimiz ile 02.04.2013 tarihinde görüşülmüş olup, şikayetin çözümüne ilişkin işlemler başlatılmıştır. Saygılarımızla, Casper Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön