16 Eylül 2013 #2012874

Casper Servis Bilgisayarımı 20 İş Günü İçerisinde Onarıp Göndermedi!

İzmir konak heves bilgisayar Casper servisine 14.08.2013 tarihinde dizüstü bilgisayarımı garanti kapsamı içerisinde bıraktım. Şikayetim ekranında yatay çizgilerin oluşup ekranın kararmasıydı. Arızanın kullanıcı hatasıyla ilgisi yoktu. Bugün 14.09.2013 hala bilgisayarım servisten çıkmadı.


Dün servisi (heves bilgisayar) arayıp 20 iş gününün dolması nedeniyle ürün değişimi talep ettim. Ancak yetkili kişi gayri ciddi bir sesle vaktiniz varsa siz uğraşın mahkemeye başvurup avukat tutun alın dedi. Casper yetkililerine sesleniyorum, sözleşmede ki yasal hakkımın yerine getirilmesini talep ediyorum.

Yurdagül 183 Okunma

Cevaplar

 • Casper Nirvana Temsilcisi23 Eylül 2013

  Sayın İlgili, Müşterimize bilgilendirme maili gönderilmiştir. Saygılarımızla, Casper Müşteri Hizmetleri

 • Yurdagül17 Eylül 2013

  14.09.2013 tarihinde bilgisayarımın servise geldiği gidip alabileceğime dair bir mesaj aldım. bugün 17.09.2013 tarihinde bilgisayarımı almaya (heves bilgisayar) gittim fakat bilgisayarımın bir parça dolayısıyla iade edilemeyeceği tamirinin tamamlanmadığı söylendi... hem değişim talebim olumsuz yanıtlanıyor, hemde bilgisayarın tamirinin tamamlandığı söyleniyor gidiyorum bilgisayarın tamiri tamamlanmamış oluyor. öğrenciyim derslerim sınavlarım işim gücüm var daha ne kadar çabalamalıyım ?

 • Yurdagül17 Eylül 2013

  mail adresime ulaşamadığım için mail adresimi güncelledim. lütfen mesajınızı yeni mail adresime de göndermenizi rica ediyorum.

 • Casper Nirvana Temsilcisi17 Eylül 2013

  Sayın İlgili, Müşterimize bilgi maili gönderilmiş olup, şikayetin çözümüne ilişkin işlemler başlatılmıştır. Saygılarımızla, Casper Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön