Casper Nirvana Ürün Ve Teknik Destek Kalitesizliği

Evren Evren03 Mayıs 17:15

Yaklaşık 2 ay önce s500 model laptop aldım. Alırken FreeDOS olmasını özellikle tercih ettim ki istediğim işletim sistemini yükleyebileyim. Kullanmakta olduğum birçok program win8.1 destekli ama maalesef ki aldığım bu laptop sürücüleri Windows 8.1 desteklemiyor. Yani dünyanın parasını verip bilgisayar alıyorsun ama özgürce kullanamıyorsun. Sana Windows 10 dayatıyorlar illa bunu kullanacaksın diye.

Konuyla ilgili olarak Casper'e mail attım, yardım istedim. Sonuç olarak bana sürücü nasıl yüklenir ve nereden indirilir gibi saçma sapan dönüş yaptılar. Gerçekten yerli diye aldım ama bin pişman oldum. Bir daha Casper mi tövbeler olsun. Özelliklerine de aldanıp kimse almayı düşünmesin, acayip ısınma sorunu var. 10 saate kadar şarj gidiyor deniliyor ama o da yalan. 3 saat en fazla.

10 saate kadar diyor zaten, yani bilgisayarı açacaksın ekranını kısacaksın hiçbir işlem yapmayacaksın 10 saat kendine açık kalacak bu yani. Kalitesiz plastik malzeme, tn ekran hep eksi yönleri. Ben pişman oldum başkası olmasın. Teknik servis desteği sıfır zaten. Aldıktan sonra adam yerine konulmuyor sun. Kendilerine buradan zahmet edip beni aramamalarını rica ediyorum. Cevap vermem zaten.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Güney 20 Haziran 12:55  

  Vallahi aga Yallanda atıyorlar 1tb denilen Casper F650 930 GB + SSD 120 GB denildi SSD yok yani yallanın bu kadarı gözükmedi

  • 1Yorum
  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Evren 03 Temmuz 15:34  

  En iyisi yerli diye yutturulan, ismi bile yabancı olan bu firmadan uzak durmak gerek. Casper diye bir marka yokmuş gibi davranıyorum artık.

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler