Casper Nirvana Servis Sıkıntısı

Umut Umut11 Ağustos 03:29

2 yıldır kullandığım ve hiçbir türlü darbe düşme gibi olaylar yaşamadığım bilgisayarımın önce menteşeleri kırıldı garanti dahilinde yaptırıldı. Daha sonra anlamadığım bir şekilde bilgisayar sürekli ötmeye başladı. Bilgisayar açılıyor ve DIT DIT diye sürekli ötüyor kalktım yine servisine götürdüm bana Bios güncellemesinin yapılması gerektiği ve yapıldığı söylenerek teslim edildi. 

Bilgisayar üstünden çok zaman geçmeden tekrar ötmeye başladı ve ekran panelde bozulmalar çıktı. Ben tekrar götürürken garanti dahilinden çıkmıştı ekran için masraf beklerken teknik servis bana anakartın bozuk olduğunu söyledi ve diğer belirttikleri sorunlarla (c panel kırık diyor, fan sesli çalışıyormuş ve krater atıyormuş) bunlarla beraber 3100 liraya aldığım bilgisayar için benden 7 bin küsur tamir ücreti istediler şaka gibi. 

Anakartın onarım girerse indirim olacağını söyleyip 1000 liraya düşeceğini söyleyip 1 hafta aldılar ve Anakartın onarım yapılamayacağını söylediler. Evet sadece ve sadece masanın üstünde duran bu bilgisayar böyle çetrefilli yollardan geçti şubatta bilgisayarı ötme sorunuyla götürdüğümde Bios güncellemesi deyip yolladılar aynı sorunla haziranda gidince ana kart bozuk oldu soruyorum o zaman nasıl fark etmediniz diye aynı şekilde ötüyordu çünkü o zaman bir şeyi yokmuş cevabı alıyorum. Casper gerçekten hayal kırıklığı sadece ürünleri değil çalışanları da bir o kadar kalitesiz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler