Casper Nirvana Hatalı Ürün Ve Değişim Yapılmaması

Tuğçe Tuğçe1 ay önce

Casper internet sitesinden aldığım Excalibur G900 cihaz, 10 Eylülde Perşembe günü elime ulaştı. Gece FreeDOS laptopa kurulumu yaparken, aşırı ısınıyordu. Geçeceğini düşündüm ancak ertesi gün kurulum tamamen bittikten sonra tek bir chorme sekmesi açıkken laptop sıcaklığı 98 dereceye ulaştı. 

Laptopa daha hiçbir oyun programı vs yüklememiştim. Donma yapıyordu, fare kitleniyordu ve on beş dakikada yüzde 20 şarj kaybediyordu. Ben de Cumartesi günü 12 Eylül'de Bursa Casper b servisine teslim ettim laptopu, Kadın 5 gün boyunca bize laptopu gönderdim oradan açmıyorlar dedi. Meğer göndermemiş, zar zor ne yaptın bilgisayara derken gönderdi, Casper'a ulaştı laptop.

Ancak bugün 23 Eylül hala ses soluk yok. Bir hafta boyunca siteden takip yapamadım, kutu açmadıkları için, ayrıca müşteri temsilcisine bağlanmak için ortalama bekleme sürem hep 70-80 dakika hadi bir kere bekleyelim dedik, yine yardımcı olmadılar. Başta alırken herkes Casper pişmanlıktır demişti, maalesef haklı çıktılar 11.100₺ boşuna gitti.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Puncher 3 hafta önce  

  Bende de G860 var 8 bine almıştım şu anda oda 11 bin tl filan 1060 6 GB ekran kartı İ7 7700 İşlemci filan 16 GB RAM neşe benimkide çok ısınıyor aldım zamnlar ısınmıyordu ama üstünden 8 ay geçti ve aşırı sıcakladı macunladım temizledim altına aldım GÜ

 • profile-icon Gama 4 hafta önce  

  Aynı model notebook servisimize Windows kurulması için geldi aşırı ısınıyordu Windows kuruldu makine bir daha açılmadı müşteri durumu zor kablullendi.

  • 1Yorum
  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Tuğçe 4 hafta önce  

  Ne oldu peki şu an bu firma hatası değil mi sonuçta?

 • profile-icon Mehmet 4 hafta önce  

  İade talebin de bulundunuz mu?

  • 3Yorum
  Cevapları Gizle (3) arrow
  profile-icon Fuat 4 hafta önce  

  Bende de g 770 vardıaşırı ısınıyordu düz zeminde turbo fanda oyunlarda 90 93 derecede çalışıp sağ tarafına dokunulmuyordu sıcaktan 12 mayısta aldım 2 kez garantiye gönderdim THH başvurdum Ağustos ayında iade edilip param yattı hakkınızı savunun

  profile-icon Mehmet 4 hafta önce  

  Bende bahsettiğiniz durumu yaşıyorum kurulum bile yapmadan FreeDOS ekranın da cihaz alev alıyordu iade talebin de bulundum bekliyorum, az bir miktar da değil 11 bin TL'ye aldım ve iade kabul etmezlerse Tüketici Hakları yoluyla mahkemeye başvuracağım.

  profile-icon Tuğçe 4 hafta önce  

  Bursa'daki yetkili servise iade istiyorum dedim yapmazlar ki aylarca uğraşırsın keşke yapsalar dedi ben de hukukçu olduğumu uğraşabileceğimi söyledim ama forma yazmadı kadın iade diye kadınla zaten en son karakolluk oluyorduk sürekli yalan söyledi

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler