sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Casper Nirvana Excalibur G770 Fan Sesi

Kutlay Kutlay21 Ekim 03:55

Teknosa'dan Casper excalibur g770 bilgisayar aldım. Bilgisayar çalışırken çok ses çıkarıyor ve çok ısınıyor. Ekran kartı gerektirmeyen çok basit oyunlarda bile aşırı derecede FPS sorunu yaşıyorum. Garantiye verdim 3 hafta sonra geldi ve şimdi yine aynı sorunlarla karşılaşıyorum. Üniversitelerde online eğitim olduğu için tekrar bilgisayarımı garantiye veremiyorum, çünkü tekrar 3 hafta bilgisayarsız kalırsam derslere giremem. Mağduriyetimin giderilip telafi edilmesini istiyorum.

Gelişme :

5 gün önce

Casper Excalibur G770 bilgisayarımı çalışırken aşırı derecede ses çıkarıyor diye teknik servise yolladım. Teknosa'ya 22 Ekimde verdiğim (ürünü Teknosa'dan aldığım için) bilgisayarım teknik servise 2 Kasımda ulaşmış laptop bana ise 22 Kasımda geldi. Ve koskoca 1 aylık süre içerisinde sadece fan temizlenmiş. Fan temizlemeyi 1 ayda yapan Casper teknik servisi laptopumdan GTA 5 oynamış. Hem Casper hem de Teknosa kadar sorumsuz müşteri memnuniyeti 0 olan başka bir firma ile karşılaşmadım. Bir daha bu 2 firmadan alışveriş yapmayacağım.

 • - Görüntüleme
 • 1Destekçi
 • 6Yorum
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Serdar 26 Ekim 10:53  

  Garanti gene yapmadan resetleyip size yollar siz Tüketici Hakem Heyetine başvurdunuzmu, ben başvuracağım ve hangi garantiye yolladınız?

  • 1Yorum
  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Kutlay 26 Ekim 14:24  

  Ben Teknosa'dan almıştım. Teknosa'ya verdim tekrardan ama Şunu da söyleyeyimki Teknosa hiç ilgilenmiyor ve uğraşmıyor. Bilgisayarım geldiğinde aynı sorunu tekrar verirse Tüketici Hakem Heyetine başvuracağım.

 • profile-icon Serdar 25 Ekim 14:23  

  Sonuç ne oldu kutlay bey

  • 2Yorum
  Cevapları Gizle (2) arrow
  profile-icon Serdar 25 Ekim 16:42  

  Paramızla rezil olduk desenize

  profile-icon Kutlay 25 Ekim 15:29  

  Tekrardan garantiye verdim şu an hala serviste.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler