Casper Nirvana ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Casper Nirvana Bios Güncelleme Dosyası İsteği

3.147görüntüleme
Fuat
Fuat 27 Ağustos 2020 08:28

Yerli marka diye zamanında aldık. Bios güncellemesine dayalı olarak hem Windows yükseltmesi yapmak hem de ekran kartı hatası düzeltmek istedim. Bilgisayarım eski ama güncel bilgisayarlar ile yarışır bir bilgisayar. Fakat güncel Bios sürümü isteğinde bulunduğumda Bios güncellemesi sonrası oluşabilecek sorunlardan sorunlu değiliz diyorlar tamam diyoruz. Adamlar mevcut Bios'tan da eski Bios gönderiyorlar. İşlerinde bu kadar profesyonel çalışıyorlar. Tekrar istiyorum mail yazışmalarını gönderiyorum. Benden aynı cevapları tekrar istiyorlar. Tekrar gönderiyorum. Bir aydır cevap bekliyorum. Ama takan yok ilgi yok ulaşan yok. Dosya yok deseler kabul ama onu diyen de yok. Pişmanlık ki ne pişmanlık. Çin'den getirdikleri PC'leri üzerine etiket yapıştırıp yerli diye boyalayıp satıyorlar. Aman diyorum.

3 Yorum

Mert
Mert01 Eylül 2020 18:49
 

Merhaba bir sorum olacak benim Casper laptopumun arkasındaki seri numarası olan bölüm yırtılmış ve benden seri numarasını istiyorlar nasıl bulabilirim?

İbrahim
İbrahim30 Kasım 2020 02:40
 

Biosta info kısmında bulabilirsiniz

Hasan
Hasan23 Kasım 2020 14:52
 

Ben de gönderdim göndermez olaydım. SR001960520 seri numaralı Bilgisayarımı istiyorum onu da alamıyorum. Casper şimdiye kadar benim gördüğüm en kötü servis... Tanıdığım her insan bana yaşattıklarınızı bir - le - cek...

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler