09 Haziran 2016

Casper Nirvana Arızalı Laptop

Vatan Bilgisayar'dan 3 ay önce almış olduğum laptop daha aldığım gün çok ağır çok savaş olması donması ve bazı tuşların bazen işlev görmemesi gibi arızalarını gördüm. 2 gün kullandım sorunların devam ettiğini görünce Vatan Bilgisayar, a geri götürdüm ve orada yanımda ön kontrol yaptılar ve hiçbir problemi yok muhtemelen internet bağlantınızla alakalıdır denildi tuşlarda da yeni olmasından kaynaklı olabileceğini zamanla sorunsuz çalışır şimdi bunu servise göndermeye kalksak size dönüşü 1 ayı bulur ve sorun yoktur deyip gönderirler v. s. Deyip vazgeçirdiler.
Aradan yaklaşık 2 / 3 ay sonra belirtmiş olduğum şikayetler fazlasıyla arttığı gibi kendi kendine ekran değişmesi masa üstünü görmemesi ekranın tamamını mavi bir renk alması tamamen donması internete bağlanamaması gibi sorunlar oluştu servise gönderdim yapıldı diye geldi ancak yavaşlığı ve internete bağlanmada sorun ve tuşlardaki sorun devam etmekte.

Yusuf 383 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf08 Haziran 2016

    Servisten gelen teknik servis formunda kullanıcı hatasına bağlı sorun olduğunu ve yeniden yazılım yüklenerek sorunun giderildiği beriltilmektedir ancak ben zaten daha geldiğinde bu sorunların ovarlığını gözlemledim ve geri götürerek değişim talep etmiştim keza sorunda halen devam etmektedir internete bağlanmakta ve yavaş olması v. b. sorunları devam etmektedir

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön