21 Şubat 2014

Casper Garantili Üründen Servis Ücret Talep Ediyor

Ön yargılardan uzaklaşarak aldığım ürün için Casper beni hayal kırıklığına uğrattı. Ayrıca müşteri hizmetlerinin tavrı da hiç hoş değil. Bir müşteriyi kendisinden soğutmak için bu kadar uğraşılmaz ki? 3 ay oldu bilgisayarı alalı, ancak dert bitmedi.


Ekranın şekli kayıyor. Garantiye gönderdik, ücret talep ettiler bizden kaynaklıymış. Ekran kartından olduğunu düşündükleri hata sistemden kaynaklıymış. İlk defa böyle bir arıza duyuyorum. Microsoft hata yapacak ve bu hata Casper bilgisayarı bulacak ilginç.

Mustafa 172 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa27 Şubat 2014

    ürün hakkında kurumsal hatadan söz ediyor erzincan yetkili servisi... ancak istanbul merkezi daha ilgisizce davranmaya devam etmektedir. bu durumun ne zamana kadar devam edeceğini öğrensem ona göre tedbir alırım. ama oda yok. ne arayan var nede soran. 5 arkadaşıma daha söyleyeceğim. şikayet yazsınlar olmazsa belki onların sayesinde bizimle ilgilenme durumuna geçiş olur.

  • Mustafa22 Şubat 2014

    SR000738626 ben onlarca arkadaşıma tablet, pc, telefon aldım. casper ile ilgili okudugum yorumlara inat, dedim ki: casper belki 2-3 sene önce laptopta zorlanabilir. masaüstünde tek geçerim. ancak daha sonralarda sistemi otutturmuş olmalı diyerekten ürün aldık. 4 arkadaşım daha benden ürün araştırmamı istiyor. servis konusundaki problemimizi halledersek casper önermem daha muhtemel ama arkadaşlarıma mahcup olmak istemem. teşekkürler. iyi çalışmalar

  • Casper Nirvana Temsilcisi22 Şubat 2014

    Sayın İlgili, Müşterimize bilgi maili gönderilmiş olup, şikayetin çözümüne ilişkin işlemler başlatılmıştır. Saygılarımızla, Casper Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön