01 Ağustos 2013

Casper Bilgisayarımın Kasasında Açılma Var!

Daha önce teknik servisin ilgisizliği hakkında yazdığım yazıdaki bilgisayarım hakkında bu sorunda bilgisayarın aynı modelinden dayımla farklı zamanlarda tavsiyem üzerine Casper adına güvenerek almıştı. Fakat bilgisayarlarımız da aynı yerden aynı noktadan ikimizde de açılma var. Yani Lcd ekranın alt panellerinde açılmalar var. Ben hadi hatalı olurum bu yüzden açılır ama ikimizde aynı hatayı yapıyor olamayız.


Ben bu bilgisayarı bu sorunla 4 kez servise gönderdim 4. gelişinde de hala aynı sorun sürüyor. Fakat dayım şirket bilgileri olduğu için gönderemiyor. Gönderiyorum benimde sorunum giderilmiyor. Arkadaşlarımda o seride hep aynı hatalar olduğunu söylüyor. Casper'dan herkes şikayetçi.

Umut 236 Okunma

Cevaplar

  • Umut21 Ağustos 2013

    Firmaya ürünü gönderdim yine not düştüm beni arayın diye 31.de gönderdim 15. teslim aldık diyorlar. 20 gün geçmesine rağmen geri dönüş falan yapılmadı. Bugün dayanamadım ben aradım. Ben acilen ürüne baktıracağım dedi.Bana Geri dönüş yapılacak mı diye sorduğumda hayır cevabını aldım bu müşteri hizmetlerinin değil firmanın teknik servisinin hatası. Casper'dan ürün asla alınmaz.

  • Umut'un Teşekkür Mesajı02 Ağustos 2013

    İlginiz için Teşekkür ederim

  • Casper Nirvana Temsilcisi02 Ağustos 2013

    Sayın İlgili, Müşterimize bilgi maili gönderilmiş olup, şikayetin çözümüne ilişkin işlemler başlatılmıştır. Saygılarımızla, Casper Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön