17 Mayıs 2013 #1802893

Casper Bilgisayarımın Arızası Garanti Kapsamına Alınmıyor!

Casper dizüstü bilgisayar alarak çok büyük hata yaptım.İlk önce bayiiden çıktığım gibi eve giderek bilgisayarı açtığımda ekran görüntüsü olmadığını görünce direk bayii ye tekrar gitmek zorunda kaldım. Teknosa da bilgisayarda hata var deyip yenisi ile değiştirdiler. Orada deneyip aldım bilgisayar yakın zamanda şarj tutmama sebebi ile tekrar Teknosa'ya götürdüm bir işlem yapıp geri verdiler şuan bilgisayar açılmıyor.


Şikayetine istinaden tekrar servise bıraktığımda bana yazılımsal sıkıntı garantiye girmez 40 liraya yaparız dendi. Müşteri hizmetlerini aradığımda yapacak bir şey yok diyerek savdılar başlarından. Hatam olduğunu ispat edemedikleri arızadan dolayı beni suçluyorlar.

Erdal 75 Okunma

Cevaplar

  • Erdal22 Mayıs 2013

    Casper bilgisayarım garantiye girmeyen arızası ile ilgili yapmış olduğum şikayeti yönetmeye çalışan casper müşteri hizmetleri şikayetimi başarılı bir şekilde yönetememiş ve beni oyalayarak 3 gün daha fazla ürünsüz kalmama sebep olmuşlar memnuniyetsizliğimi çözmek yerine ikinci bir şikayetimin oluşmasına sebep olmuşlardır. Söz verilen zamanda tarafım aranmamış maillerim geciktirilmiştir. Madem çözümsüz bir şikayet ise neden aranıp yardımcı olunmaya çalışıldı . Tarafım oyalandı anlamadım. Casper ürün gamımdan çıkartılmış olup hiç kimseye de tavsiye etmeyeceğim .

  • Casper Nirvana Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Sayın İlgili, Müşterimize bilgi maili gönderilmiş olup, şikayetin çözümüne ilişkin işlemler başlatılmıştır. Saygılarımızla, Casper Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön