18 Nisan 2013 #1751178

Casper Bilgisayarım Arızalı!

24. 11. 2012 de Teknosa'dan aldığım laptop açılmamaya başladı. Teknosa aracılığıyla garanti kapsamında servise yolladık. 9 gün sonra geri geldiğinde anakartın değiştiği söylendi ve açılma sorunu çözülmüştü ama bir yeri onarırken diğeri bozulmuş. Klavye kullanım dışıydı. Üstelik onarım bilgi fişinde donanımsal testler OK yazmasına rağmen. Nasıl test edildiyse artık 2 gün içinde tekrar İzmir'den İstanbul'a yollandı makine. Teknik servisin özensizliği yüzünden, işimi yapamaz duruma düştüm. Casper'i ilk defa aldım ama bu sorun 2. kez servisten gelincede düzgün bir şekilde çözülmezse bir daha hiç bulaşmamayı düşünüyorum. Gelişmelere göre, tüketici kanunundan doğan yasal haklarımı da saklı tutuyorum.

Fethullah 61 Okunma

Cevaplar

 • Fethullah25 Nisan 2013

  Ürün bugün itibariyle Teknosa aracılıgıyla elime ulaştı.İlk kullanımda bir problem görünmüyor.İlerki günlerde de ekstra sorun çıkmayıp ,böyle devam ettiği sürece teşekkürler Casper ve Teknosa.

 • Fethullah24 Nisan 2013

  Buradaki yazışmalar ve seri no.su isteyen bir email dışında bir arayan soran yetkili olmadı henüz.Sürecin bilinmesi açısından buraya yazı post ediyorum.

 • Fethullah22 Nisan 2013

  Tarafınıza mail atıldı Sn.Müşteri hizmetleri yetkilisi.İlgilinizi rica ediyorum! Teşekkürler.

 • Casper Nirvana Temsilcisi22 Nisan 2013

  Sayın İlgili, Müşterimize bilgi maili gönderilmiş olup, şikayetin çözümüne ilişkin işlemler başlatılmıştır. Saygılarımızla, Casper Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön