25 Mart 2013 #1705130

Casper Arızalı Ürün İade İstediğim Halde Onarılıp Gönderildi!

01. 09. 2011de şirket adına Vatan bilgisayardan alınan dizüstünü ses problemi nedeniyle 3 kere vatan bilgisayar ile Casper'a gönderdim, ilkinde speaker değiştirilip format atılıp geri gönderildi 1 hafta içinde tekrar aynı sorunla karşılaştım ve serviste esc tuşumun kırıldığını onarılmasını istedim sadece klavye değişmiş ve sorun devam ediyordu tekrar servise yolladım bu sefer bios değişmiş.


1 ay geçmedi ki bu seferde bilgisayarı açtığımda görüntü alamadım. Vatan bilgisayara gidip ürün iadesi istediğimi belirterek servise gönderdim. Ürünün biosu değiştirilip geri yollanmış, iade kabul edilmemiş teslim almadım. Son 3 ayda 4 kere servise gitmekten kullanamadığım ürünün iadesini istiyorum ürünle mağdur olmak değil.

Bülent 107 Okunma

Cevaplar

  • Bülent30 Mart 2013

    ayın 30 u olmasına rağmen herhangi bir dönüş yapılmadı sözde çözüme ilişkin işlemler adı altında gönderilen mail "ürün seri numarası ulaştırmanız durumunda konu hakkında size yardımcı olabiliriz" den ibaret.seri numarasını mail le cevapladım üstelik burdada gönderdiğimi belirttim, üstüne birde ben casper ı aradım, bir dönüş olmayınca.yanıltıcı cevaplarla, caydırma politikası uygulanıyor sanırım, şu nedenle değiştirilmemiştir dendi, öylemi tüketici sorunları il hakem heyeti ile görüşeyim birde dedim, telefonu kapadıktan sonra hakem heyeti aradım durumu anlattım kurallar çerçevesinde casper müşteri hizmetlerince verilen bilginin yanıltıcı olduğunu, iade istemenin benim hakkım olduğunu belirtti, o an casper 1 kademe daha düştü benim için, böyle yaparak müşteri kaybetmekle kalmıyor prestijinide 0 a çekiyor casper.hafta içi vakit bulur bulmaz hakem heyete gidip görüşeceğim, 23şubattan beri iş için kullandığım dizüstüm yok, mağduriyetim hat safhada, projelerim aksamış durumda, onarılmış olarak makinayı alıp kullanmakta artık içime sinmiyor, yedekleri makinaya yüklüycem programları yüklüycem 1 günüm öyle geçicek 3-5 gün sonra tekrar arzalanıcak tekrar servis öncesi yedek al tekrar yükle...Casper bu tavrını korumaya devam etmez umarım.

  • Bülent26 Mart 2013

    Sayın ilgili, Tarafıma gönderilen mailde istenen ürün seri numarası yollanmıştır.

  • Casper Nirvana Temsilcisi26 Mart 2013

    Sayın İlgili, Müşterimize bilgi maili gönderilmiş olup, şikayetin çözümüne ilişkin işlemler başlatılmıştır. Saygılarımızla, Casper Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön