Casper Müşteri Temsilcisi!

Hakkı Ö. |

27.01.2015 tarihinde saat 14:48'de müşteri hizmetlerindeki "Y**** F." isimli şahısla görüşmem esnasında, müşterisi olmama rağmen bu kişi bana bağırmış ve işlemimi halletmemiştir. Kendisi şikayet için soyadını öğrenmek istediğimde ise vermeyerek atar yapmaya devam etmiştir. Fakat biraz sivri zekalı olduğu için gönderdiği mailde soyadı kayıtlı olduğu için mailini geri çekme istediğinde de bulunmuştur.

Bu personeli şikayet etmek için gerek 0850'li gerekse 0216'lı numaralı aramam esnasında yaklaşık 45 dk beklememe rağmen hiçbir şekilde Casper müşteri hizmetlerine ulaşım sağlayamadım. Bu "atarlı" personel hakkında gerekli işlemlerin yapılmasını istiyorum.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakkı Ö.
  08 Şubat
  19:16

  Şikayetimi belirttiğim tarihten bu yana 1 kere bile dönüş olmamıştır. Kendisini müşteri temsilcisi sanan arkadaş hala o firmada belki de başka müşterilere karşı hala bğaırıyor olmalı. Casper alacaklara söylemek isterim ki, azar işitmeye hazırsanız casper alın..

 • Hakkı Ö.
  27 Ocak
  18:21

  Gelen Mail aynen şudur:
  Merhaba
  Sikayetvar.com sitesi üzerinden yapmış olduğunuz 3006674 numaralı şikayete istinaden size yardımcı olmak istiyoruz. Öncelikli olarak paylaşımlarınız için teşekkür ederiz.

  Yaşamış olduğunuz sorunla ilgili ürün seri numarasını iletebilir misiniz? Saygılarımızla Casper

  Ben herhangi bir ürünle ilgili mi şikayette bulundum? Saat ve tarih vererek "sözde" müşteri temsilcinizi şikayet ediyorum. Çalışan şahsın o tarih ve saatteki konuşmasının kaydını dinlerseniz sorunu anlar çözüme ulaştırırsınız. Tabi çözüm gibi bir amacınız varsa.

 • 27 Ocak
  18:09

  Sayın İlgili,

  Müşterimize bilgi maili gönderilmiş olup, şikayetin çözümüne ilişkin işlemler başlatılmıştır.

  Saygılarımızla,

  Casper Müşteri Hizmetleri