03 Temmuz 2015

Casper Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyorum!

Bimeks'ten almış olduğum Casper n210 bilgisayarımı alalı 3-4 ay oldu daha bir ay bile kullanamadım, ilk aldığım bilgisayar kendi kendine uyku modundan çıkıyor, imleç kendi kendine hareket ediyordu. Onun yerine teknik servisten gelen bilgisayarın Touchpadi çalışmıyordu. Bunu gönderdim teknik servisten alt klavye ünitesi oturmayan sallanan bir bilgisayar gönderdiler. Bunu da teknik servise gönderdim. Bana klavye ve alt ünitesi çalışmayan bir bilgisayar gönderdiler. Yani bana gönderdikleri bilgisayarlar hep bozuktu. Para iadesi için rapor gönderin diyorum onu da kabul etmiyorlar. Bu kadar sorumsuz bir firma görmedim. Müşteri hizmetlerine bir türlü ulaşamıyorum.

Yaşar 996 Okunma

Cevaplar

  • Yaşar23 Temmuz 2015

    Sonunda Bimeks başka bir marka ile değişimi kabul etti. Casper sorun çözmekten fazla sorun çıkartıyor. Onun için şikayetimi kaldırmıyorum. Herkes görsün okusun. Casper Firmasınada "Kalite firmanın en iyi reklamıdır. " düstürünü kendine ilke edinmesini tavsiye ederim.

  • Yaşar06 Temmuz 2015

    Casper firması ürettiği çözum "Üretici firma olarak iade işlemi bizim t­arafımızdan uygulanmamaktadır. Değişen ür­ünde sorun var ise durumu ileterek taraf­ımıza göndermenizi durumunda detaylı inc­eleme sağlanacaktır. " Şeklinde oysaki sr001380736 seri No.lu cihaz sayten teknik serviste ve seri numarasınıda maille bildirdim. Arkadaşlar hep yüzeysel ve kaçamak cevaplar veriyorlar. Cihaz değişimi diye aradığımda da ısrarla sıfır cihaz gönderiyoruz demelerine rağmen arızalı ve kullanılmış cihaz gönderiyorlar.

  • Casper Nirvana Temsilcisi03 Temmuz 2015

    Sayın İlgili, Müşterimize bilgi maili gönderilmiş olup, şikayetin çözümüne ilişkin işlemler başlatılmıştır. Saygılarımızla, Casper Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön