Casper Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyorum!

Yaşar G. |

Bimeks'ten almış olduğum Casper n210 bilgisayarımı alalı 3-4 ay oldu daha bir ay bile kullanamadım, ilk aldığım bilgisayar kendi kendine uyku modundan çıkıyor, imleç kendi kendine hareket ediyordu. Onun yerine teknik servisten gelen bilgisayarın Touchpadi çalışmıyordu. Bunu gönderdim teknik servisten alt klavye ünitesi oturmayan sallanan bir bilgisayar gönderdiler. Bunu da teknik servise gönderdim. Bana klavye ve alt ünitesi çalışmayan bir bilgisayar gönderdiler. Yani bana gönderdikleri bilgisayarlar hep bozuktu. Para iadesi için rapor gönderin diyorum onu da kabul etmiyorlar. Bu kadar sorumsuz bir firma görmedim. Müşteri hizmetlerine bir türlü ulaşamıyorum.

Etiketler :

Touch Pad Çağrı Merkezi Erişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yaşar G.
  23 Temmuz
  01:43

  Sonunda Bimeks başka bir marka ile değişimi kabul etti. Casper sorun çözmekten fazla sorun çıkartıyor.
  Onun için şikayetimi kaldırmıyorum. Herkes görsün okusun. Casper Firmasınada "Kalite firmanın en iyi reklamıdır. " düstürünü kendine ilke edinmesini tavsiye ederim.

 • Yaşar G.
  06 Temmuz
  10:59

  Casper firması ürettiği çözum \"Üretici firma olarak iade işlemi bizim t­arafımızdan uygulanmamaktadır. Değişen ür­ünde sorun var ise durumu ileterek taraf­ımıza göndermenizi durumunda detaylı inc­eleme sağlanacaktır. \" Şeklinde oysaki sr001380736 seri No.lu cihaz sayten teknik serviste ve seri numarasınıda maille bildirdim. Arkadaşlar hep yüzeysel ve kaçamak cevaplar veriyorlar. Cihaz değişimi diye aradığımda da ısrarla sıfır cihaz gönderiyoruz demelerine rağmen arızalı ve kullanılmış cihaz gönderiyorlar.

 • 03 Temmuz
  18:22

  Sayın İlgili,

  Müşterimize bilgi maili gönderilmiş olup, şikayetin çözümüne ilişkin işlemler başlatılmıştır.

  Saygılarımızla,

  Casper Müşteri Hizmetleri