08 Ocak 2016

Casper Mobile Via8C Donuyor!

Rehber, mesajlaşma, gibi uygulamalar sürekli donuyor! Rehber güncelleniyor yazısı görünüyor sadece. Telefonun launcher'ına bağlı uygulamalar hepsi donuyor.

Yavuz 1.237 Okunma

Cevaplar

 • Yavuz 14 Ocak 2016

  Daha önce yazdığım rehber, mesajlaşma, çevirici gibi uygulamaların donma problemiyle ilgili şikayetlerime dalga geçer gibi cevap verildi. Sorunumun çözülmesi için iki kez şikayet yazdım verilen cevap " Mail ile bilgi verilmiştir" diye bir mail geldi ve başka hiçbir şekilde mail mesaj vs. Gelmedi. Sorunumun çözümüyle ilgili tek bir kelime dahi edilmedi. Şikayete böyle bir cevap verilmesi nasıl berbat ötesi bir firma olduğunuzu, müşteri memnuniyetinin berbat ötesi olduğunu gösteriyor! Sorunum çözülmezse her gün buraya hakkınızda şikayet yazacağım ki benim gibi mağdur olmasın hiç kimse! Casper alma, aldırtma!

 • Yavuz 12 Ocak 2016

  Daha önce yazdığım şikayetime çocuk kandırır gibi cevap verildi. Sadece format atmayla donma problemi çözülmedi ki bunu defalarca denemiştim zaten. Teknoloji fakiri değiliz! Launcher'a bağlı bütün uygulamalarda donma oluyor, rehber, mesajlaşma, çevirici vb. Playstore'dan yüklediğim hiçbir uygulamada böyle sorunlar olmadı. RAM kullanımı ortalama 600mb olduğu halde donmalar oluyor 2 GB RAM olan telefonda! Böyle saçmalık olmaz daha 1yıl olmadı telefonu alalı. Sorunum çözülmezse bir daha asla Casper marka hiç bir şey kullanmayacağım. Forumlara ve çevreme de kullanmamaları yönünde tavsiye vereceğim! Yetti artık!

 • Casper Via Temsilcisi11 Ocak 2016

  Sayın İlgili, Müşterimiz ile 06.01.2016 tarihinde görüşülmüş olup, şikayetin çözümüne ilişkin işlemler başlatılmıştır. Saygılarımızla, Casper Müşteri Hizmetleri

 • Yavuz 07 Ocak 2016

  Sorun çözülmedi. Bahsettiğiniz basit işlemi defalarca yaptım zaten. Bu kadar teknoloji fakiri değilim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön