Casper Mobile Via v5 Telefonun Alakası Olmayan Sebeplerle 312 TL Hesap Çıktı!

Tayfun S. |

Telefonumu 18.11.2015' te Turkcell Aracılığıyla garantiye gönderdim. 26.11.2015' te beni telefonla arayıp telefonun sağ alt köşesindeki darbe sebebiyle dokunmatik arızası olduğunu ve şarj soketindeki deformasyon nedeniyle şarj yerinin çalışmadığını söylediler, oysaki darbe aldıktan sonra dokunmatik çalışıyordu, telefonun şarj yeri sadece kapalıyken şarj alıyordu ama bana şarj soketinin deformasyona uğradığı bildirildi.

Telefonumun kasasında yamulma olduğu söylendi, oysa ki telefonum şarj olurken yamulmuştu. Bu tutarsızlık karşısında ''312 ₺'' yedek parça bedeli çıkarıldı ve bunun üstüne Casper'ı aradığımda bana ''size bir indirim yapabiliriz'' deniyor.

Etiketler :

Yetkili Servis Personel Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Kasım
  09:59

  Sayın İlgili,

  Müşterimize bilgi maili gönderilmiş olup, şikayetin çözümüne ilişkin işlemler başlatılmıştır.

  Saygılarımızla,

  Casper Müşteri Hizmetleri

 • Tayfun S.
  26 Kasım
  15:58

  Dokunmatik ile ilgili birçok şikayet gelirken ufak bir yer gördükten sonra bütün garanti kapsamını devre dışı bırakarak alınacak olan yedek parçaları kendi hesabından değil de müşterilerinden alan bir firma olarak bilmiyorduk biz sizi Casper. Sizin yaptığınız elektronik aletlere güvenerek aldığımız Telefonları garantiye gönderdiğimizde pişmanlık yaratmayın bize lütfen 312 TL benim maaşımın 1/4 ü