09 Temmuz 2015

Casper Mobile Çalışanlarının Sattıkları Ürün Hakkındaki Bilgisizliği!

Piyasaya yeni çıkan Casper via 9 akıllı telefonuyla ilgilendiğimden, Casper kendi sitesinden ve bayilerinden telefonun şebeke (hat) üzerinden görüntülü konuşma özelliğinin olup olmadığını araştırdım ama bunla alakalı hiçbir bilgi belirtilmediğinden ve bayi'deki çalışanlarında sattıkları ürün hakkında konuyla alakalı uzaktan yakından bilgileri olmadığından bilgi sahibi olamadım, daha sonrasında Casper kendi internet sayfasından online yardım için konuyu yazdım ve bana geri dönüş yaptıkları cevap; Sitemizden üzerinden teknik özelliklerine bakabilir ve www.casper.com.tr/bayii-arama
bayilerimizden satın alabilirsiniz. Oldu, yani çalışanlarında sattıkları ürün hakkında ne kadar bilgisiz oldukları açık!

Tolga 2.019 Okunma

Cevaplar

  • Tolga 10 Temmuz 2015

    yok mu cevap görüntülü görüşme için çıkıcak dediğiniz güncelleme için yok mu bir tarih Casper çalışanları yetkilileri, müşteriyim ben müşteri soru soruyorum cevap istiyorum çokmu zor cevap vermesi?

  • Tolga 10 Temmuz 2015

    Görüntülü konuşma özelliği şuan çıkan ürünlerde bulunmamaktadır, ilerleyen süreçte yazılım güncellemesi ile bu destek telefonlarımızda sağlanacaktır. Diye bir bilgilendirme mail'i göndermişsiniz, yalnız bu süreç ne kadar zamanlık bir süreç umarım telefon tedavülden kalkmaz çıkacak olan güncelleme gelene kadar, güncelleme ile ilgili müşterilerin kafasında bir soru işareti kalmaması ve ürününüzü gönül rahatlığıyla alabilmeleri açısından yaklaşık bir tarih verir misiniz?

  • Casper Via Temsilcisi09 Temmuz 2015

    Sayın İlgili, Müşterimize bilgi maili gönderilmiş olup, şikayetin çözümüne ilişkin işlemler başlatılmıştır. Saygılarımızla, Casper Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön