16 Şubat 2016

Casper Mobile Arızalı Parçaya Kullanıcı Hatası Dendi..

Cihazım v8 şarj ettikten sora ekranda sararma oldu (yanık piksel - ekran sararması da denen durum) ardından aynı gece telefon sistem klavye durduruldu hatası ve sistem arayüzü durduruldu hatası verdi telefon kapandı ve bir daha açılmadı (tuş dahil) . Tabi ne yaptım bende servise yolladım servis notuna telefonun kapanmasını ekran arızasını şarj soketi sorununu yazdım telefon gitti servise, peki onlar ne mi dedi hadi tahmin edin tabi ki kullanıcı hatası sürpriz mi tabi ki değil, arızalı ürün takip ekranında ilk açıklama şu şekildeydi.

Cihazınızın ana kartında darbeye bağlı hasar meydana gelmiştir cihazınızın ancak ana kartı bir seferlik değiştirilmiştir. Tabi bunu görünce hemen acaba ekranı ne yaptılar sorusu geldi aklıma iş sebebiyle arayamadım akşam olduğunda tekrar girdim siteye bir baktım ki meğer ekran da kullanıcı hatasıymış, neymiş ekrana baskı yapmışım.

Ahmet 549 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet13 Mayıs 2016

  Uzun bir süre geçti ve sorun çözülmedi, onlarda unuttu sanırım, demek ki Türk firmasına diye tercih ettiğimizde müşteri kaybediyormuş.

 • Ahmet20 Şubat 2016

  Mail ile ulaşılıp gönderin de uygunsa degisiriz uygun değilse degismeyiz demişler. Kesin bir dille değişimi gündeme getirilmediği sürece bir daha o umursamaz servise göndermek istemiyorum. Gerekli cevabi mail ile iletim.

 • Ahmet18 Şubat 2016

  Hala beni arayıp bir seferlik parçanın değişimini yapalım deniyor gerçekten şaka gibi 1 sefer değişecek sonra garanti dışı kalacak yani. Aynısı ana kartım içinde yazılmış 1 seferlik değiştirilmiştir diye. Telefonum yenisi ile değiştirilmediği sürece şikayetimi geri çekmeyeceğim. Neden garantiden olacağım nereden biliyorsunuz iki gün sonra aynı arızayı vermeyeceğini.

 • Casper Via Temsilcisi17 Şubat 2016

  Sayın İlgili, Müşterimize bilgi maili gönderilmiş olup, şikayetin çözümüne ilişkin işlemler başlatılmıştır. Saygılarımızla, Casper Müşteri Hizmetleri

 • Ahmet17 Şubat 2016

  Hala bir çözüm üretilmiş değil. Telefonum gönderilmiş arızalı ve suç üzerime atılmış şekilde kargo lanmış.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön